Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти

Футбольний турнір пам’яті Григорія Миколайовича Зубка

24 серпня 2019 року на стадіоні ім. А.І.Скрипника в селі Водяне пройшов футбольний турнір пам’яті Григорія Миколайовича Зубка.
На урочистій церемонії відкриття турніру учасників вітали: голова Водянської об’єднаної територіальної громади Сергій Єрмаков, представники ветеранської організації села Водяне Микола Мендрик та Володимир Гальчинський, начальник ВОМС Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Сергій Танько, ветеран футболу Василь Колесников.
Турнір організовують і проводять вже шість років поспіль його рідні, друзі та колеги. Цього року в ньому змагалися шість команд: ФК «Дніпро» (с. Благовіщенка), ФК «Колос» (с. В.Білозерка), ФК «Степной» (с. Заповітне), ФК «Кам’янка» (м. Кам’янка-Дніпровська), ФК «Водяне-1» і ФК «Водяне-2» (с.Водяне).
У фіналі турніру зустрілися дві найсильніші команди – це минулорічний переможець турніру ФК «Кам’янка» і ФК «Спепной». Переможця вирішили післяматчеві пенальті і кубок знову поїхав до ФК «Кам’янка», який другий рік поспіль здобуває перемогу в цьому турнірі. Друге місце виборов ФК «Степной», а за третє змагались команди «Водяне-1» та «Водяне-2» і перемогу здобула команда «Водяне-1».
Команди отримали грамоти і грошову винагороду. Найкращим гравцем турніру став Микита Фомін. Вітаємо команду ФК «Кам’янка» з перемогою!