Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Задля забезпечення безпеки і обороноздатності нашої країни

Минулої п’ятниці відбулася координаційна нарада першого заступника Кам'янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Ірини Зикової та районного військового комісара Кам'янсько-Дніпровського районного військового комісаріату Володимира Богачова, із залученням голів міської та сільських рад (об'єднаних територіальних громад), керівників підприємств, установ та організацій Кам'янсько-Дніпровського району, з приводу проведення на належному рівні позапланових навчальних зборів військовозобов'язаних.
На сьогоднішній день на Сході нашої країни продовжується міжнародний збройний конфлікт, розпочатий Російською Федерацією навесні 2014-го року. Завданням нашої держави є проведення комплексу заходів із збереження національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей шляхом проведення операції Об'єднаних сил. Одним із головних завдань є забезпечення гарантованого виконання вимог чинного законодавства України у сфері оборони та підготовка до визначених дій у разі подальшої ескалації обстановки на Сході.
Зазначене, також має бути пріоритетним напрямком роботи як для районної державної адміністрації, так і для органів місцевого самоврядування.
Виконання карантинних заходів, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та процес децентралізації, який триває в державі, зокрема реформа субрегіонального рівня щодо утворення нових районів в межах одного регіону, ні в якому разі не може вплинути на рівень обороноздатності регіону, виконання завдань оборонної роботи та мобілізаційної підготовки.
Рішенням військового керівництва держави сплановано проведення позапланових навчальних зборів військовозобов'язаних у складі визначених підрозділів окремої бригади територіальної оборони восени поточного року.
Аналогічні навчальні збори раніше вже проводилися у грудні 2018 року (під час запровадження правового режиму воєнного стану) та в травні 2019 року на території Запорізької області. Слід зазначити, що спільними зусиллями місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військових комісаріатів, підприємств, установ та організацій зазначені заходи було проведено на достатньо високому рівні, що дало змогу значно підвищити військовий вишкіл військовозобов'язаних, які призначені до підрозділів територіальної оборони та на яких покладається обов'язок щодо захисту нашого регіону.
Сьомого серпня 2020 року о десятій годині ранку у великій залі Кам'янсько-Дніпровської районної ради відбулась координаційна нарада очільника Кам'янсько-Дніпровської районної державної адміністрації та районного військового комісара Кам'янсько-Дніпровського районного військового комісаріату із залученням голів міської та сільських рад (об'єднаних територіальних громад), керівників підприємств, установ та організацій району з приводу проведення на належному рівні позапланових навчальних зборів військовозобов'язаних Кам’янсько-Дніпровського району у складі визначених підрозділів під головуванням першого заступника Кам'янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Ірини Зикової.
В ході наради обговорювались питання належного матеріально-технічного забезпечення пунктів збору сільських рад (далі ПЗСР), дільниць оповіщення (ДО), об’єднаного пункту попереднього збору військовозобов'язаних і техніки (далі ОППЗВіТ), питання укомплектування особовим складом військовозобов’язаних і військовослужбовців військового комісаріату, без звільнення залучених осіб від основних обов’язків за місцем роботи; виділення необхідного для забезпечення роботи ПЗСР та ДО майна;
- розроблення необхідної документації та підтримки її у постійній готовності.
Також обговорювались питання необхідності проведення занять з особовим складом ПЗСР та ДО для придбання необхідних професійних навичок щодо оповіщення і збору мобілізаційних ресурсів Кам’янсько-Дніпровського району. Забезпечення ДО та ОППЗВіТ транспортними засобами для проведення оповіщення та збору людських ресурсів.
Рекомендовано керівникам підприємств, організацій, бути готовими виділити за заявками районного військового комісаріату необхідну кількість транспортних засобів згідно нарядів поставки автомобільної техніки для оповіщення військовозобов’язаних.
Окремим рядком в ході наради були підведені підсумки проведення весняного призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України (далі ЗСУ) мешканців нашого району. Зокрема план залучення громадян на строкову військову службу навесні 2020 року Кам’янсько-Дніпровским районом виконаний на 107%. Також на належному рівні в Кам’янсько-Дніпровскому районі проходить відбір громадян на військову службу за контрактом. Всього з початку 2020 року контракт на проходження військової служби уклало 24 мешканці нашого району.
За високий рівень роботи з питань підготовки молоді до військової служби, організацію проведення призову громадян на строкову військову службу навесні 2020 року, перший заступник голови районної державної адміністрації І.Ф. Зикова, голови громад району - В.В. Антоненко, С.В. Єрмаков, Л.С. Дрязгіна та В.Х. Трубка, голова Новодніпровської сільської ради були нагороджені грамотами Кам’янсько-Дніпровського районного комісара з побажанням подальшого плідного та надійного співробітництва усіх гілок влади району у справі забезпечення безпеки і обороноздатності нашої країни.
В.В.БОГАЧОВ,
військовий комісар
Кам’янка-Дніпровського
районного військового комісаріату,
підполковник