Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


спорт

Дитяча волейбольна ліга 2020

У Запорізькій області з 31 січня по 28 лютого 2020 року проходила першість ГО «ВФСТ Колос» з волейболу «Дитяча волейбольна ліга» серед дівчат.
У змаганнях прийняло участь шість команд: ВК Широкінська ЗОШ, КДЮСШ Михайлівка, Якимівська ОТГ, Колос 1 Вільнянськ, Колос 2 Вільнянськ і Водянська ОТГ. Кожна команда зіграла з усіма суперниками.
Ігри проходили дуже емоційно та цікаво. За третє місце боролися команди з КДЮСШ Михайлівка та Акимівська ОТГ. Перемогли волейболістки з КДЮСШ Михайлівки і здобули третє місце.

І місце - у Водянської ЗОШ №1

На базі КЗ «Навчально-виховний комплекс «Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» 27 лютого відбувся ІІ міський етап за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», в якому прийняли участь три команди: КЗ «Нав-чально-виховний комплекс «Дитячий садок-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О. Окатенка» і КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат».

Кубок у водянців!

29 лютого в селищі Веселе відбулись змагання з волейболу серед чоловічих команд об’єднаних територіальних громад. Це спільний захід Веселівської громади та Громадської організації “ВФСТ “Колос” у Запорізькій області” в рамках виконання “Програми фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки” та відзначення 70-річчя з дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.

«Олімпійське лелеченя -2020»

Відповідно до календаря Спартакіади учнів загальноосвітніх закладів відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради  20 лютого, на базі Водянської загальноосвітньої школи №1, серед школярів навчальних закладів Водянської ОТГ, відбувся ІІ етап змагань за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
Популяризація легкої атлетики серед дітей та юнацтва, формування навичок і культури здорового способу життя, виховання дружби, взаємодопомоги, солідарності – основна мета даного заходу.

У Водянської ОТГ – ІІІ місце

В селищі Якимівка 22 лютого пройшли фінальні змагання 29-ї обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків. Ця спартакіада, що налічує п’ятнадцять видів програми, проводиться за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області».

Спартакіада триває

13 лютого 2020 року на базі Водянської ЗОШ №1 відбулась спартакіада серед учнів загальноосвітніх закладів Водянської ОТГ.
В цей день був проведений ІІ етап  змагань з волейболу серед дівчат. Загалом в спартакіаді прийняли участь вихованці Водянської ЗОШ №1, Водянської ЗОШ №2, Нововодянської ЗОШ та Заповітненської ЗОШ.
Перше місце зайняла команда Водянської ЗОШ №2, яка і буде представляти Водянську ОТГ в ІІІ етапі. Друге місце посіла команда дівчат Заповітненської ЗОШ, третє місце – команда з Водянської ЗОШ №1, а четверте місце – у команди Нововодянської ЗОШ.

У Водяному відбувся турнір з паркового волейболу

У спортивному залі Водянської ЗОШ №1 15 лютого відбувся турнір з паркового волейболу (мікси), організатором якого виступив Віктор Єрмаков. Турнір був присвячений 31- річниці виведення військ з Афганістану. Справжнє свято для поціновувачів волейболу зібрало 8 команд – учасників. Це команди з: м. Василівки, смт Веселе, «Лідер» (м. Кам’янка-Дніпровська), «Дружба» (Водянська ОТГ), «Фартові» (Водянська ОТГ), команда «Водяне» (с. Водяне), команди Водянської ЗОШ №1 і Водянської ЗОШ №2.

Призер обласної спартакіади

З 2006 року Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» постійно бере участь у обласній олімпіаді з фізичної культури, а її постійні учасники – Маргарита Пізенцалі, Дарина Кожуховська, Гліб Завадський, Дарина Пелюшенко, Анастасія Кузьміна. Цей навчальний рік не став вийнятком.

Спартакіада школярів Водянської ОТГ

Відповідно до наказу відділу освіти „Про проведення Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Водянської ОТГ”, з метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва 5 лютого 2020 року на базі Водянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О. Окатенка було проведено змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Водянської ОТГ.

Турнір з сімейного міні-футболу

Вже стало традицією, щорічно на початку лютого проводити турнір з сімейного міні-футболу присвяченого до Дня визволення села. Так було і цього року. Другого лютого в спортивному залі Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка пройшов турнір з сімейного футболу. В турнірі прийняло участь 8 сімейних команд, які були розділені на дві підгрупи. До першої підгрупи увійшли команди родин: Косинського В., Окатенка Я., Пригоди В., Концура В. До другої підгрупи: родини Ананьєва Є., Майбороди С., Романюка Р. та Ященка А.