Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Це було видовищно та неймовірно весело

Наші юні спортсмени звикли вести активний спосіб життя. А оскільки заняття спортом – це їхня улюблена справа, то відпочивають вони теж активно. Ось і під час літнього відпочинку прийшли позмагатися та отримати позитивних емоцій на міській пляж «Сом».
На морському узбережжі, а Каховське водосховище - це є наше море, на свіжому повітрі, в оточенні чарівної природи – де і відпочинок йде на користь, і умови для змагань існують, у минулу суботу, 25 липня, члени команди народного депутата Юлії Яцик організували та провели турнір з пляжного волейболу серед 6 команд хлопців та 5 команд дівчат.
Команди супроводжували їх тренери та вболівальники.
Переможцям турніру були вручені медалі та призи - волейбольні м’ячі.
Усіх охочих в спекотний день пригощали холодною водою та смачним морозивом.
Всі, хто завітав, отримали позитивні емоції та гарний настрій.
Пляжний волейбол – літній ігровий вид спорту. Суть у тому, що на піщаному майданчику, що розділено сіткою, змагаються 2 команди. Під час гри спортсмени кидають м'яч через сітку на територію команди суперника. Завдання полягає в тому, щоб м'яч приземлився на стороні супротивника і не приземлився на стороні своєї команди.
Це було яскраво, цікаво і сподобалося як спортсменам, так і глядачам. Такі змагання насамперед спрямовані на те, щоб молодь бачила, що спортом займатися потрібно, що, окрім тренувань, відбуваються змагання. І місту це також корисно. Особливо коли проходять такі турніри, разом з учасниками приїжджають батьки, друзі. Це також додаткові позитивні емоції, які місцева команда народного депутата Юлії Яцик змогла організувати не тільки для юних та молодих спортсменів, але і для глядачів, які прийшли відпочити на пляж.
Загалом пляжний волейбол розвивався стрімко і є надія, що це не останній турнір цим літом. Нас чекають дивовижні заходи від команди нардепа!
Андрій КОНОНЕНКО
Фото зі сторінки «Слуга Народу - Кам'янка-Дніпровська» у Фейсбук