Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Чи варто нам переживати?

6.jpg

Пройшли вибори в Президенти України, депутатів до Верховної Ради. Метушилися кандидати, проявляли турботу - від душі. І ми їм віримо! Але ... Хотілося б запитати безпосередньо у керівника Нікопольського міжрегіонального управління водних ресурсів, якому підпорядковується наша Кам’янсько-Дніпровська експлуатаційна ділянка, і, безпосередньо у Державного агентства водних ресурсів: а що вже зроблено і що буде робитися найближчим часом по укріпленню дамби та реконструкції системи захисних споруд в Кам’янсько-Дніпровському районі?
Ми тут живемо і все відчуваємо на собі, бачимо в якому стані дамба, і нам далеко не байдуже, а скоріше навіть дуже турбує її стан.
Адже досить часто в світі трапляються прориви дамб і навіть тих, які знаходяться в кращому стані, ніж наша дамба. А про загрозу і збитки навіть страшно подумати.
Більш того, хотілося б знати і від служб з надзвичайних ситуацій, які повинні моніторити дані об’єкти, чи можливо теоретично виникнути прорив дамби в нашому регіоні і які його наслідки можуть бути, і як повинні спрацювати служби з надзвичайних ситуацій в даному випадку (помилуй Господи), і в часті сповіщення також.
Я відправив листи в Державне агентство водних ресурсів, начальнику Нікопольського регіонального управління водних ресурсів В.Н. Гаврилку, голові Державного агентства водних ресурсів І.І. Овчаренко та до відділу з питань цивільного захисту населення Кам’янсько-Дніпровської районної адміністрації з проханням розповісти читачам газети «Новини дня» про стан дамби Каховського водосховища, яка знаходиться на території Кам’янсько-Дніпровського району.
Іван Алергуш, депутат Кам’янсько-Дніпровської міської ради, член редакційної колегії газети «Новини дня»