Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Завершилися 3-х денні навчально-польові збори

8.jpg
7.jpg
6.jpg

В період з 23 по 25 квітня 2019 року проводились 3-х денні навчально-польові збори для юнаків 11 класів Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О. Окатенка під керівництвом вчителя ДПЮ С.В. Концура.
3-х денні навчально-польові збори – завершальний етап вивчення дворічного курсу предмету «Захист Вітчизни». Головною метою проведення навчально-польових зборів є підвищення рівня підготовки учнів-юнаків до служби в Збройних силах України, закріплення знань, умінь і практичних навиків набутих учнями на заняттях з цього предмета.
В рамках навчально-польових зборів учні нашої школи брали участь у навчальних стрільбах з пневматичної гвинтівки, здавали нормативи з прикладної фізичної підготовки, основ медичних знань та продемонстрували навики стройової виучки. Юнаки підтягувались, метали гранату, бігали 100-метрівку та марш-кидок, показали уміння йти стройовим кроком, виконувати стройові прийоми, співали військові пісні, виконували неповне розбирання/збирання АК. Заняття з тактичної підготовки проводилися на базі Водянського лісництва, де юнаки були розділені на два взвода, і завданням кожного взводу було захопити прапор суперника. А завершилися навчально-польові збори – польовою кухнею, де всі учні зібралися у дружньому колі після виснажливого дня і підвели підсумки навчально-польових зборів.

Микола Ященко