Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

5.jpg

З метою поліпшення якості знань з питань особистої безпеки та захисту життя в надзвичайних ситуаціях у КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» з 15 по 19 квітня було проведено Тиждень безпеки дитини та День ЦЗ.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.
В рамках «Тижня безпеки дитини», було проведено ряд заходів, серед яких: класні години «Вогонь друг – вогонь – ворог», «Пам’ятай про це завжди: сірники – не іграшка!», конкурс малюнків та плакатів з пожежної тематики та стихійних явищ природи, виступ агітбригади ДЮП «Вогнеборець», перегляд тематичних мультфільмів для учнів молодшої ланки, перегляд відео-фільмів з основ цивільного захисту, проведення класними керівниками бесід з безпеки життєдіяльності, практичне заняття щодо надання домедичної допомоги постраждалим.
Команда нашої школи «ВОГНЕБОРЕЦЬ» на чолі з капітаном Дар’єю Аліфоноваю посіла ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників у 2019 році. Вітаємо переможців!
Завершальним етапом було об’єктове тренування з теми «Правила евакуації учнів школи у випадку пожежі», де учні і вчителі продемонстрували обіз-наність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
Усі переконалися в тому, що знання, отриманні під час нав-чання, знадобляться у повсякденному житті.
Т.В. Сапожникова, вчитель з основ здоров’я