Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Найдорожче, що є в сучасному світі - життя людини!

9.jpg
11.jpg
10.jpg

На базі КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР 16 квітня відбувся кущовий семінар зі спеціалістами органів управління освітою, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності та викладають навчальні предмети «Основи здоров’я» і «Захист вітчизни» в рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки життєдіяльності у 2019 році.
В заході взяли участь більше 50 спеціалістів ОТГ м. Кам’янки-Дніпровської, м. Енергодару, сіл Іванівка, Дніпровка, Нововодяне, Водяне, Заповітне, Благовіщенка. Перед учасниками семінару виступали:
– головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запо-різької обласної державної адміністрації В.О. Панченко, який у своєму виступі підняв питання управлінського забезпечення органів управління освітою та закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності;
- начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області Ю.В. Баришева. В її виступі прозвучали статистичні дані про кількість жертв серед учасників освітнього процесу, причини цього та шляхи запобігання травмувань та загибелі дітей, важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті та особливо під час канікул;
- головний фахівець відділу інженерно-технічних заходів та оповіщення управління організації заходів ЦЗГУ ДСНС України у Запорізькій області К.Ю. Кузьменко нагадав присутнім правила оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації;
- начальник Кам’янсько-Дніпровського РСГУ ДСНС України у Запорізькій області Д.Г. Базалієв у своєму виступі поглибив знання присутніх про методику викладання правил безпеки та дій у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, а Юлія Володимирівна Баришева на прикладі довела, що будь який предмет може бути небезпечним і нести загрозу для життя;
- провідний інспектор Кам’янсько-Дніпровського РСГУ ДСНС України у Запорізькій області Є.В. Руденко надав присутнім методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти.
Присутній на заході завідувач Енергодарських курсів ІІІ категорії навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД О.В. Кривопуск надав практичні матеріали щодо організації та порядку проведення роботи з ЦЗ та БЖД від нормативної бази до практичних занять.
Тимчасово виконуючий обов’язки директора КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР Т.М. Татаринова поділилася з присутніми досвідом роботи з питань безпеки життєдіяльності, наголосила на тому, яка відповідальність лежить на закладі освіти з питання формування у підростаючого покоління відповідного ставлення до власного життя і здоров’я та засвоєння правил безпечної поведінки. ЇЇ слова підсумував виступ шкільної агітбригади «Імпульс» на тему «Життя - це цінність для людини».
Після виступів учасників чекала практична частина заходу, під час якої вони мали змогу відвідати уроки для школярів всіх вікових категорій: «Молодшим школярам про пожежну безпеку» (2 клас - вчитель початкових класів В.А. Останіна), «Збережи своє здоров’я і життя» (5 клас - вчитель української мови О.Г. Аліфанова, класний керівник Г.М. Пригода), «Природні надзвичайні ситуації і дії населення при них» (6 клас - вчитель географії, основ здоров’я Є.А. Пєнкін), «Елементи ЦЗ на уроках фізичної культури» (7 клас - вчитель фізичної культури Я.Г. Низова), «Надзвичайні ситуації в історії людства» (8 клас - вчитель історії О.М. Ходаківська), «Домедична допомога у надзвичайних ситуаціях» (11 клас - вчитель предмету Т.Л. Дорофєєва).
Гості разом з вихованцями та працівниками закладу взяли участь у тренувальній евакуації на випадок пожежі.
Плідна праця всіх учасників заходу: організаторів, гостей, дітей - допомогла за невеликий проміжок часу опрацювати багато матеріалу, який стане в нагоді тим, хто відповідає за найдорожче, що є в сучасному світі - життя людини.
Олена КОВАЛЬОВА, заступник директора по виховній роботі