Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Депутати працювали конструктивно

5.jpg

В перший день весни відбулася тридцять п’ята позачергова сесії Кам’янсько-Дніпровської районної ради сьомого скликання під головуванням Михайла Пригоди, голови Камянсько-Дніпровської районної ради.
У  роботі сесії взяли участь: голова Кам’янсько-Дніпровського районної державної адміністрації Валерій Свєшніков, начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, керівники комунальних підприємств району, представники засобів масової інформації.
До порядку денного сесії були внесенні наступні питання: про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 №8 «Про районний бюджет на 2019рік», про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік. По цим двом питанням доповідала Ірина Каліновська, начальник управління фінансів районної державної адміністрації. Ряд питань, а саме: про хід виконання програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Кам’янсько-Дніпровському районі, розвитку матеріально-технічної бази Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області на 2016-2018 роки, та звіт за 2018 рік, про затвердження Програми організації допомоги Кам’янсько-Дніпровському відділенню поліції Енергодарського ВП ГУНП в Запорізькій області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики та інші, які також були опрацюванні напередодні в комісіях і були проведені пакетним голосуванням на самій сесії.
До депутатів районної ради був поданий лист-клопотання від ТОВ «Клініка сімейної медицини «Твій лікар» для передачі в оренду будівлі неврологічного відділення. На сесії було вирішено: створити тимчасову комісію з вивчення питання передачі в оренду об’єкту нерухомого майна, окремо стоячої будівлі на території комунальної установи «Кам’янсько-Дніпровська ЦРЛ» (неврологічного відділення).
З метою удосконалення системи охорони здоров’я та з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, та з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення на сесії було прийняте рішення щодо створення комунального некомерційного підприємства «Кам’янсько-Дніпровська центральна районна лікарня», шляхом перетворення комунальної установи «Кам’янсько-Дніпровська центральна районна лікарня».
По всім питанням, які були включені до порядку денного сесії, були прийняті відповідні рішення.
Депутатський корпус працював плідно та конструктивно, оскільки всі питання в ході підготовки до сесії були злагоджено відпрацьовані.
НД-інфо