Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Спорт для всіх

7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg

Ремонти й відкриття освітніх, медичних і соціальних закладів у Водянській громаді — це результат правильного системного підходу до своєї роботи голови сільської ради Сергія Єрмакова. І сьогодні вже маємо в цьому плані успішний налагоджений механізм. Як він працює — можете побачити на прикладах нашої об’єднаної громади. Це капітальний ремонт амбулаторій, будинків культури, реставрація пам’ятників, ремонт спортзалів. Наша задача — рухатись вперед. Ми повинні бути гідним прикладом для інших громад. Добре, що маємо розуміння і підтримку депутатів громади. Багато моментів були б уповільненими без такої співпраці.
Так 2 лютого у Водянській ЗОШ №1 відбулась важлива та приємна подія – урочисте відкриття після капітального ремонту спортивного залу. До навчального закладу завітали сільський голова Сергій Вікторович Єрмаков, депутати сільської ради, приватний підприємець П.Г. Живогляд, представники батьківського комітету школи та спортсмени села, яких з радістю зустрічав директор школи Віталій Дмитрович Чорний.
Слід зазначити, що капітальний ремонт спортзалу зроблено за кошти Водянської громади і реалізовано проект розвитку місцевого самоврядування «Здорові діти – здорова нація». Спортивна зала сучасна, простора, комфортна, світла, облаштована всім інвентарем для занять та зручним побутом. Зроблена велика робота, оновлена стеля, вирівняні та перефарбовані всі стіни в приміщенні, замінена підлога, систему водо- та тепловідведення, роздягальні, там же облаштували туалети та душові, замінено освітлення.
Перше слово було надано директору школи Віталію Дмитровичу Чорному,  який від імені учнів, батьківської громади та педагогічного колективу школи подякував всім, хто доклав зусиль для здійснення нашої мрії:
- Збулась наша багаторічна мрія, і відтепер оновлений спортзал слугуватиме учням. Це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне. Оскільки ми дбаємо за їх майбутнє, щоб вони виросли справжніми патріотами нашої держави.
З вітальним словом звернувся голова сільської ради Сергій Вікторович Єрмаков, який привітав учнів школи та гостей з цією важливою подією та побажав їм рости здоровими та сильними, - Спортивна зала – це здобуток не лише школи, а всієї громади села, вона повинна працювати майже цілодобово щоб діти мали змогу займатися і отримувати насолоду від спорту та здорового способу життя.
Право урочистого відкриття спортзалу було надано сільському голові Сергію Єрмакову та директору школи Віталію Чорному.
Вже після урочистого відкриття, першовідкривачами оновленого спортзалу стали футболісти. В цей день було проведено турнір з сімейного мініфутболу, присвячений до 75-річниці звільнення села Водяне від фашистських загарбників. В турнірі прийняло участь 10 сімейних команд. Це сім’ї: С. Левченка, В. Косинського, Є. Буряка, О. Томіліна, Є. Ананьєва, А. Папояна, А. Скоробагатова, С. Майбороди, В. Концура, і В. Пригоди. Команди були розділені на дві підгрупи. Після всіх проведених ігор до півфіналу вийшли чотири команди. Це сім’ї: О. Томіліна, А. Папояна, В. Пригоди, і Є. Буряка. Третє місце отримала команда Є. Буряка, а за перше місце вийшли поборотися сім’я А. Папояна і сім’я О. Томіліна. Після першого тайму з рахунком 3-0 перемагала команда А. Папояна, але фортуна була не на їхній стороні і команда О. Томіліна до кінця другого тайму зрівняла рахунок 3-3. Все вирішило пенальті. З рахунком 2-0 перемогла команда О. Томіліна.
По завершенню турніру сільський голова Сергій Єрмаков вручив переможцю сім’ї О. Томіліна кубок, грамоту і грошову премію; за ІІ місце А. Папояну грамоту і грошову премію; за ІІІ місце Є. Буряку грамоту і грошову премію. Також грамотами і солодкими подарунками були нагородженні самий молодий гравець Ілля Гончаренко (13 років), гравець-дівчинка Валерія Пономаренко (14 років) і самий найстарший гравець Василь Іванович Колесніков (67 років). Велика подяка спонсору турніру приватному підприємцю П.Г. Живогляду за фінансову підтримку і О. Харитонову за матеріальну допомогу.
Микола Ященко