Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Заговори, щоб я тебе побачив

6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg

Згідно з Національною стратегією розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, відповідно до вимог Нової української школи та на виконання діючих навчальних програм для закладів загальної середньої освіти (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти) з мов та літератур щодо формування комунікативної компетентності, вільного володіння мовами в усіх видах мовленнєвої діяльності, стійкої мотивації до читання художньої літератури, розвитку умінь і навичок сприймати, аналізувати й інтерпретувати літературний твір у культурному контексті, у зв’язках з іншими видами мистецтва, в аспекті актуальних питань сучасності, розвитку творчих здібностей та риторичного потен-ціалу особистості, керуючись наказом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 09 січня 2019 року № 10 «Про проведення Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей дошкільного віку, учнівської молоді та з нагоди святкування 80-річчя Запорізького краю у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О. Окатенка 29 січня 2019 року було проведено відбірковий етап фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед здобувачів загальної середньої освіти (1-4 класи та 9-11 класи) на тему: «Я і моя мала Батьківщина: роздуми та сподівання».
Учні Катерина Лимаренко (3-А клас) з темою виступу «Я маленька українка», Анна Кузьменко (3-А клас) – «Я - щаслива дитина», Катерина Концур (4-Б клас) – «Як зробити життя радісним» посіли І місце, Анастасія Оверко (3-А клас), Богдан Руцький (4-А клас) та Дарья Захарьєва (3-А кл.) – ІІ місце і Поліна Сухова (3-Б кл.) – ІІІ місце.
Також є переможці серед учнів 9-11 класів. Перше місце у Катерини Пригоди (10 кл.) – тема «Сподіватися завжди краще, а ніж падати у відчай», Марії Лойко (9-Б кл.) – «Одна Батьківщина, і двох не буває, місця де родилися завжди святі». Друге у Дмитра Чорного (11-А кл.) – тема «У людини є щось дивовижне», а третє у Сергія Щербини (11-Б кл.) – «Чи легко говорити правду» і Карини Сущенко (9-А кл.) – «Найбільша з перемог – уміння прощати».
Директор школи В.Д. Чорний привітав переможців, вручив їм грамоти і побажав перемоги в наступному відбірковому етапі, який відбудеться серед здобувачів загальноосвітніх навчальних закладів Водянської сільської ради.

Микола Ященко