Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ми сильні тому, що ми Єдині

2.jpg

Кожна людина найбільше любить той край, де народилася і живе. Кожен пишається своєю рідною землею. У нашого народу глибоке та тисячолітнє коріння. Українці, як й інші народи, пройшли тривалий шлях розвитку. Ми можемо пишатися своєю давньою виличною історією. У тривалій боротьбі за утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Серед сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель.
22 січня в Заповітненській ЗОШ пройшли заходи, присвяченні Дню Соборності і Свободи України. Вчитель історії Тетяна Германівна Антоненко разом з учнями 11 класу провели єдину тематичну годину «100 років Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки» для учнів 7-11 класів.

Бібліотекар Лідія Петрівна Калініна оформила виставку матеріалів, присвячених цій дати.
Учні 6 класу разом з класним керівником Ганною Павлівною Пурій створили лепбук «100 років разом».
З метою вшанування багатовікової історії України учні та вчителі школи прийняли участь у Всеукраїнській естафеті Єднання, ставши поряд один з одним, взявшись за руки і утворив єдиний ланцюг єднання. Ми сподіваємося, що наші діти зрозуміли, що лише в єдності дій і соборності душ можна досягти мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної, демократичної України, якою будуть пишатися наші нащадки.

Т.О. БІЛЕЦЬКА, заступник
директора з виховної роботи