Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


МАРШРУТ БЕЗПЕКИ ДЛЯ БАТЬКІВ

1.jpg

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня та покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях по зниженню тягаря цієї хвороби.
У світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування (за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНЕЙДС). Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За оновленими оцінками щодо ВІЛ/СНІДу, на початок 2018 року в Україні мешкало більш 240 тисяч людей з ВІЛ усіх вікових категорій, у віковій групі старше 15 років рівень поширеності ВІЛ становив 0,61%.
Так з метою привернути увагу до цього незупинного захворювання пройшов захід для батьків КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3» «Маршрут безпеки для дорослих». Цей навчальний захід базувався на колективних методах взаємодії, мав на меті інформування та обговорення таких тем як ВІЛ, репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка. Близько 40 дорослих розглядали на 5 станціях основні тематичні аспекти ВІЛ/СНІД, які подавалися в ілюстративній та ігровій формах.
На кожній станції, які підготували для них Валентина Школьна, Алла Коптєва, Алла Рак, Наталля Підгорська та Тетяна Хіжняк, батьки учнів отримували інформацію про ВІЛ/СНІД та закріплювали її під час дискусій. Питання для обговорення були найрізноманітніші: шляхи передачі СНІДу, як діагноз «ВІЛ – інфекція» впливає на життя людини, з якими проблемами можуть стикнутися ВІЛ-позитивні люди та їх близькі, та інші. Батьки визначили, що у даний час це захворювання поширюється серед молоді, тому проводити роботу щодо здорового способу життя, серед нашої учнівської молоді, потрібно постійно. Вважаємо, що інформація, яку отримали батьки була корисною. А спільна робота батьківського та вчительського нагляду допоможе виховати більш здорове покоління.
Алла ПАНКЄЄВА,
заступник директора з ВР