Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Важливі питання завжди на контролі

7.jpg

Питання роботи медичних закладів щодо їх якісного та оперативного надання медичних послуг населенню району, питання життєдіяльності району в період воєнного стану, експлуатації автошляхів в зимовий період та багато інших тримаються на постійному контролі голови райдержадміністрації та потребують особливої уваги та зважених рішень.
Щодо питання життєдіяльності району в період воєнного стану голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков зауважив:
– Під час дії воєнного стану в районі не планується заходів конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, розквартирування особового складу в приватному житлі тощо.
Свідома позиція Президента України полягає в тому, щоб воєнний стан мінімально вплинув на життя цивільного населення. Тому глава держави включив до Указу №390 лише кілька заходів із 24 можливих, передбачених у законі «Про правовий режим воєнного стану». Ініціатива скорочення воєнного стану до 30 днів також належить Президенту і викликана бажанням зняти будь-які спекуляції щодо впливу воєнного стану на вибори. Водночас у РНБО вважають, що за 30 днів вони проведуть усі необхідні заходи для посилення оборони. Більшість цих заходів стосуються Збройних сил України, Нацгвардії України, СБУ та МВС, а також координації дій між ними.
– Представники органів влади та місцевого самоврядування мають розуміти, що саме вони несуть відповідальність за власну діяльність, прийняті рішення та їх наслідки. Тож усі посадовці мають зважувати кожен крок. Більше того, воєнний стан не знімає з нас професійних обов’язків. Ми маємо ефективно освоїти кошти та виконати всі заплановані роботи. Також ми маємо посилити охорону стратегічно важливих об’єктів. Проте не можемо допускати жодних обмежень прав та свобод наших громадян. Люди мають зрозуміти головне: воєнний стан  не є приводом для паніки і всі заходи проводяться насамперед заради безпеки самих громадян. І найважливіше, що всі ми маємо зробити - не сіяти паніку, зберігайте спокій та впевненість, – наголосив Валерій Валентинович.

роботА
мед закладів району
Завдяки зусиллям кері-вництва райдержадміністрації обласною державною адміністрацією здійснено розподіл між бюджетами медичної субвенції, виділеної двома розпорядженнями Кабінету Міністрів України на загальну суму 107,6 млн грн.
Із зазначеної суми 1 млн 055,8 тис. грн спрямовано на забезпечення виплати заробітної плати працівникам Кам’янсько-Дніпровської центральної районної лікарні та 60 тис. грн на лікування хворих на цукровий діабет.
Окремо з обласного бюджету виділено 377,5 тис. грн цільової субвенції бюджетам Кам’янсько-Дніпровської, Водянської та Благовіщенської об’єднаних громад для забезпечення заробітної плати медичних працівників центральної районної лікарні.
Розподіл між бюджетами здійснено на підставі діючих нормативів на вторинну медичну допомогу.
Таким чином, центральна районна лікарня майже забезпечена до кінця року видатками на виплату заробітної плати.

Про стан доріг
Експлуатаційне утримання автодоріг перебуває на постійному контролі райдержадміністрації. На ремонт доріг загального користування місцевого значення в поточному році освоєно 1 712,5 тис. грн коштів обласного бюджету. Виконано роботи з ліквідації пошкодження, руйнування та деформації автошляхів на площі 3877 м2. За рахунок коштів місцевих бюджетів відремонтовано доріг комунальної власності на суму 2 699,83 тис. грн.
З метою забезпечення безперебійного утримання доріг у зимовий період та недопущення дорожньо-транспортних пригод в районі створений запас необхідної техніки (10 одиниць), резерв паливно-мастильних матеріалів (1660 л дизельного палива, 850 л бензину) та посипного матеріалу (1,5 тис. тонн).
- Всі служби, установи, організації повинні працювати спільно, злагоджено над вирішенням всіх проблем без виключення, – стверджує очільник району, – так як тільки спільними зусиллями можна досягти успіху у їх вирішенні.

Я.І. ГРИГА, заступник керівника апарату райдержадміністрації

РЕАЛ ПЛАСТ