Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


КВІТУЧА УКРАЇНА

55555.jpg

Творчість – це відтворення мрій і фантазій людини, тих життєвих подій, які вклалися в її розумі та серці потужними сплесками емоцій та почуттів радості або смутку, тих подій, які вона бажає зберегти та зробити вічними в своїй пам’яті.
Величний той вчитель, який підтримує та виховує в дитині потяг до прекрасного, надихає її винайти в собі ті творчі здібності, розвиток яких приводить людину до повноти щастя. Вихователем естетичних почуттів, творчою Майстринею душ своїх учнів є Тетяна Кіндратівна Баранова, заступник директора з ОР, вчитель малювання та фізики в КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1». Завдяки її праці, з одного боку, та підтримки батьків учнів, з іншого боку, розквітають справжні дитячі таланти, твори яких становляться відкриттям для багатьох людей.
26 жовтня в КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбувся початковий тур обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна», до якого були подані роботи та малюнки із зображенням квітів рідного краю і України, виготовлені в різних техніках: в’язання спицями, гачком, витинання, художня вишивка, вироби з тіста, графіка, живопис, вироби з природних матеріалів, аплікаційні композиції тощо. До участі в наступному турі, який пройшов 10 листопада в місті Запоріжжя, шкільною комісією були відібрані роботи учня 6-Б класу Антона Таліпова під назвою «Квітне мирна Україна», учениці 9-Б класу Єлізавети Власенко - «Немає нічого дорожчого в світі за землю квітучу Вкраїну мою!», учениці 9-А класу Марини Свістухіної - «Люблю усім серцем і буду любити квітучу свою Україну святу!», «Україно моя, вишиванко співуча, Україно моя розмаїттям квітуча!», учениці 9-А класу Єви Горожій - «Сіє квітами барвисто Ненька Україна», учениці 8-А класу Олександри Добриніної - «Моя Україно, квітучі поля, волошками пахне солодка земля». Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами за особистий внесок в участі в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна».
Адміністрація школи висловлює велику подяку талановитим дітям та їх батькам за участь у конкурсі-виставці! Також шанування класним керівникам, учні яких стали переможцями шкільного туру та учасниками обласного туру, а саме: Т.І. Дудці, М.М. Баклажовій, Т.А. Славко, Н.О. Бєлоконєвій, О.Д. Суязовій.
Бажаємо всім, хто має творчі здібності і прагне зробити життя більш красивим, неперестанно розвиватися, бути завжди у натхненні та тішити всіх своїми творчими шедеврами!
О.М. Остапенко,
педагог-організатор КЗ «Великознам’янська І-ІІІ ступенів №1»

РЕАЛ ПЛАСТ