Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Ми – за здоровий спосіб життя

2.jpg

Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних вад.
(Всесвітня організація охорони здоров’я).
Сучасні зміни у суспільстві, нові стратегічні орієнтири в розвитку економіки, відкритість суспільства, його швидка інформатизація кардинально змінюють вимоги до освіти.
Одним із пріоритетних напрямків будови національної моделі освіти є підготовка інтелектуальної еліти – молодих людей, здатних зайняти своє місце в культурі, науці та управлінні державою.
Велике значення в освітньо-виховному процесі мають інтелектуальні ігри, які об’єднують риси як ігрової, так і навчальної діяльності. Значення їх величезне. Інтелектуальні ігри дають можливість розкриття найбільш талановитим та ерудованим дітям. Розвивають розумові здібності, тренують пам’ять і мислення. Мають величезне значення у вихованні, навчанні, розвитку дітей, як засіб психологічної підготовки до вирішення майбутніх життєвих ситуацій.
В наш час велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя дітей та їх сімей, боротьбі зі шкідливими звичками і їх профілактиці, наданню першої допомоги при травмах, опіках, обмороженні, кровотечах. Всі ці знання діти отримують під час уроків з «Основ життя», ЛФК та фізичної культури.
15 листопада в школі-інтернаті був проведений брейн-ринг під девізом «Ми – за здоровий спосіб життя» за участю чотирьох класів (7А, 7Б, 8А, 8Б), з яких і були сформовані дві команди.
Потрібно відмітити, що діти, які приймали участь у грі розкрили такі свої здібності як: широкий кругозір, кмітливість, почуття гумору, доброзичливе ставлення один до одного.
Під час гри обидві команди були наскільки активними та кмітливими, що журі було дуже важко віддати комусь перевагу. Особливо хотілось відмітити капітана команди «Розумники» Кирила Ромашова (8Б клас) та капітана команди «Бетмани» Надію Краснорушеву (8Б клас). Це справжні лідери, які здатні згуртувати учасників, налаштувати на перемогу.
Учасники обох команд були під стать своїм капітанам. У кожному раунді на всі запитання вони давали обґрунтовані відповіді, аналізували ситуації.
Команди для проведення гри підготували із складовими соціального та фізичного здоров’я.
Сім раундів гри пройшли цікаво, емоційно та активно.
Основну роботу в організації та проведенні брейн-рингу провела вихователь О.В. Семенець. Відчувалась професійна компетентність педагога. Також велику допомогу в проведенні гри надали за-ступник директора по виховній роботі О.М. Ковальова, вчитель біології Л.А. Свечнікова та вихователь О.М. Шпак.
Інтелектуальні ігри сприяють виникненню ситуації успіху, а є успіх – бажання вчитися.
Педагоги нашої школи роблять все для того, щоб наші діти були успішними та здоровими!
О.М. ХОДАКІВСЬКА, керівник м/о по виховній роботі