Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Наступна зупинка…

3.jpg

Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.
А. Барбюс 
Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній атмосфері, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.
Цікавою  і  змістовною  була екскурсійна подорож учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 у славетне місто Миколаїв! Подорож відбулася 20 жовтня, організували її педагог-організатор  Тетяна Хижняк та вчитель іноземної мови Марія Овдієнко.
Метою подорожі було - відвідування відомого на всю країну Миколаїв-ського зоопарку. Його територія розташована на 18,48 га; колекція складає близько 452 видів та 4500 підвидів різноманітних тварин. Більше ніж 220 видів тварин занесені до Червоної книги України, 90 різновидів тварин серед українських зоопарків є лише тут, а також більше ніж 400 видів рослин. Це найбільша колекція в Україні.
Наступна зупинка була не менш цікавою. З метою профорієнтації школярі відвідали єдиний в Україні музей суднобудування і флоту, який був створений в Миколаєві у 1978 році.  Адже всім відомо, що Миколаїв – це місто хоробрих моряків. Музей налічує близько трьох тисяч музейних експонатів. І хоча у наших учнів для вибору майбутньої професії ще є достатньо часу попереду, ця тема виявилася дуже цікавою для всіх.
І наостанок - прогулянка містом, відвідування розвідного Інгульського мосту та відпочинок на набережній міста.
Діти поверталися додому сповнені новими позитивними емоціями та враженнями. Сподіваємося, що ця екскурсія є часткою продовження гарної шкільної традиції - відвідувати дивовижні міста України нашими учнями.
Марія Овдієнко,
вчитель англійської мови

РЕАЛ ПЛАСТ