Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Нема на світі кращого села, де і сміється, і співає серце

4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

14 жовтня у селі Новодніпровка урочисто відсвяткували 98-річницю з Дня народження села. Урочистості пройшли в сільському Будинку культури.
Розпочалось свято привітанням голови Новодніпровської сільської ради Василя Харламповича Трубки, який наголосив:
– Це особливе свято, яке об’єднує усіх, хто любить своє село, свято тих людей, чиєю працею воно створювалося. Бажаю вам шановні односельці міцного здоров’я, родинного затишку, радості і миру.
Почесний гість, заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Анатолій Греченко від себе особисто та від імені голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Михайла Пригоди також привітав сельчан зі святом і побажав усім присутнім на святі успіхів у всіх справах, родинних радощів та подальшого розвитку селу.
Святковий концерт самодіяльних артистів, дружні схвальні оплески глядацької зали, все це створювало піднесений урочистий настрій сімейного свята.
В цей день секретар виконкому Новодніпровської сільської ради Анна Іванівна Лохматова не тільки вітала односельців зі святом, але й вручила їм відзнаки – Грамоти від сільської ради.
Під час концерту було вшановано наймолодших жителів села. Їх в цьому році народилось в Новодніпровці п’ятеро, але самий маленький це – Ваня Рубаненко. Також приймала привітання і найстарша мешканка села Галина Микитівна Плотнікова. Вітали золотих ювілярів Анатолія Матвійовича і Галину Авксентіївну Стояновських, молодят Костянтина і Тетяну Грабані, народних умільців Катерину Кузьмину, Матвія Кузьмин, Ростислава Вітлянчук, господаря найкращої садиби Олену Базаджи. Не оминули увагою педагогів школи і дошкільного закладу, а також працівників хліборобської справи.
Новодніпровська громада щиро дякує своїх пос-тійних спонсорів, які кожний рік допомагають в організації свят, це – Анатолій Волков, Григорій Караманов, Микола Караманов, Володимир Поспелов, Віктор Кравченко та підприємці: Анатолій Нирода, Валентина Козиряцька, Олена Юхно, Людмила Половкова, Ірина Павленко.
Після урочистостей свято продовжилося спільним застіллям, під час якого куштували традиційні шашлики та різноманітні смаколики, і тривало воно до самого вечора.
Громада села щиро дякувала всім організаторам дійства, бо саме такі свята додають усім людям оптимізму і віри в краще майбутнє. А наш український народ того вартий!

Яна ІВАНСЬКА

РЕАЛ ПЛАСТ