Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Немає кращої землі, ніж та, що зветься Україна!»

2.jpg

Таке все тут миле, доступне і гідне,
Високі тополі і тихе село….
Таке сокровенне, насущне і рідне,
Воно в мою душу навіки вросло.
23 серпня біля приміщення Великознам’янської сільської ради відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню Державного Прапору та 27 річниці Незалежності України. На свято прийшли директори та вчителі Великознам’янських шкіл, працівники соціальної служби, вихователі дитячих садків, учасники художньої самодіяльності СБК «Знам’янський». На святі було багато батьків з діточками.
Ведучі Тетяна Тіхоша і Олена Дячук привітали присутніх зі святом. Право підняти Державний Прапор України надали старшому солдату, учаснику АТО Івану Олександровичу Ващенку. Як заклик зазвучала пісня «Вперед, українці, вперед!», яку заспівала Анастасія Кочерга. Вдягнені у гарні вишиванки наймолодші жителі села розповіли вірші, присвячені символам нашої Батьківщини. Односельчан привітали депутат Кам’янсько-Дніпровської міської ради А.Г. Бас та протоієрей місцевого храму «Знаменіє» Анатолій Пшеничников, який прочитав молитву за мир в Україні.
24 серпня на площі перед Великознам’янським сільським будинком культури відбувся святковий концерт, приурочений Дню Незалежності України. Багато радощів дітлахам принесло розважальне дитяче містечко, яке розмістилося в парку. Там були і атракціони, і автомобільчики, і батути.
Почалося свято з розважальної програми для дітей під назвою «Козацькі розваги». Наймолодшу аудиторію вітали зі святом та розважали Тетяна Тіхоша та Сергій Волошкін. Діти з великим задоволенням приймали участь у конкурсах та іграх, показали свою спритність, і довели всім, що вони гідні називатися справжніми козаками.
Концертну ж програму розпочало вітання з Днем Незалежності голови Велико-знам’янської ветеранської організації О. Ф. Деєвої та ведучих Олени Дячук і Юлії Твердої. До нього приєдналася Кристина Волошкіна, подарувавши всім пісню «Лише у нас на Україні». Багато лунало зі сцени музичних привітань, пісень і танців у виконанні учасників художньої самодіяльності: вокальної групи «Колорит», танцювальних гуртків «Ритмікс», «Колібрі», «V.I.P.», солістів М. Байдака, Ю. Бас, Н. Кочерги, Л. Ястребової, К. Волошкіної, Т. Тіхоши. Завершилася концертна програма піснею Тетяни Бас «Мир над Україною», яка прозвучала як гімн єднання всіх українців. Свято продовжилося народними гуляннями, цікавими конкурсами, веселими розвагами та запальною дискотекою.
Колектив Будинку культури виражає щиру вдячність голові Кам’янсько-Дніпровської ОТГ В.В. Аноненку, начальнику відділу культури та туризму А. І. Грицюку, керівнику комунального господарства «Агрознам’янка» А. Г. Басу за допомогу в підготовці та організації свята, приватним підприємцям В. В. Афоніну і А. В. Дем’яновичу за солодкі подарунки дітям.
О. О. Дячук, в. о. директора СБК «Знам’янський»