Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У МІСЬКІЙ РАДІ СТАЛАСЯ ПОЖЕЖА

06.jpg

У суботу, 30 червня, адмінбудівлю Кам’янсько-Дніпровської міської ради охопила пожежа. Стихія знищила майже 150 квадратних метрів покрівлі, пошкодивши стіни будівлі, меблі, техніку та речі, що знаходились в ній. Дах будівлі потребує часткової заміни, а сама будівля – капітального ремонту. Завдана матеріальна шкода встановлюється.
Причину появи вогню з’ясовують відповідні органи. За словами мешканців, будинки яких розташовані поруч з адмінбуді-влею міської ради, на передодні стихії, що пройшла всією територією району, було обірвано дріт електромережі, який впав на газову магістраль. На виклик керівництва міської ради, щодо усунення обриву, працівники Кам’янсько-Дніпровського РЕМ вчасно не відреагували. За попереднім висновком державної служби з надзвичайних ситуацій ймовірно відбулося «загорання газового редуктору від електричного розряду, викликаного потраплянням лінії електромережі на газову трубу». Слід зазначити, що магістральна газова труба за актом розмежування знаходиться за межами балансової належності міської ради. Згідно Правил безпеки систем газопостачання, «наземні і внутрішні газопроводи, а також арматура повинні бути захищені від атмосферної корозії згідно з вимогами ДБН В.2.5-20-2001 “Газопостачання” та пофарбовані». Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з будівництвом, ремонтом, розширенням, реконструкцією, технічним переоснащенням, експлуатацією систем газопостачання. Також відповідно до зазначених Правил: «При технічному огляді надземні газопроводи необхідно перевіряти на можливий виток газу. Зовнішній стан газопроводу перевіряють візуально: кріплення та фарбування, провисання труб, стан запірних пристроїв, ізолювальних з’єднань, опор, наявність діелектричних підкладок тощо». Проте, на момент виникнення аварійної ситуації лакофарбове покриття газопроводу було пошкоджено, деякі ділянки - заіржавілими, а в місці перехрестя газопроводу з електромережею відсутня діелектрична підкладка.
На даний час міська рада очікує остаточні висновки експертів та ліквідує наслідки пожежі. Виконавчий комітет Кам’янсько-Дніпровської міської ради працює у штатному режимі, прийом громадян ведеться за графіком.
Тетяна ІВАНОВА