Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


СТИХІЙНЕ ЛИХО: НАСЛІДКИ ДЛЯ КАМЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ ГРОМАДИ

05.jpg

Стихія, яка охопила територію Кам’янсько-Дніпровської міської ОТГ з 28 по 30 червня 2018 року, принесла чимало проблем: по всій території громади зафіксовано біля 90 поривів електромереж, виведено з ладу біля 20 високовольтних опор, буревієм пошкоджено дахи будинків, теплиці, зламано велику кількість дерев.
Комунальники Кам’янсько-Дніпровської ОТГ, не дивлячись на вхідні та святкові дні, активно залучилися до ліквідації наслідків негоди, працюючи по 14-18 годин на добу. Міське комунальне підприємство «Карат», яке й дотепер працює у посиленому режимі, намагаючись упоратися з результатами стихії. Так, малочисельний колектив підприємства, крім прибирання від зламаних дерев та гілок комунальних доріг, паркових зон, пішохідних доріжок, латання дахів багатоквартирних будинків, надавав і надає допомогу працівникам Кам’янсько-Дніпровського РЕМ. Треба зазначити, що усі лінії електропередач на території Кам’янсько-Дніпровської ОТГ перебувають на балансі РЕМ. Однак, робітниками комунального підприємства, власними зусиллями, відновлено електропостачання гуртожитку по вулиці Промисловій, 4. На даний час, під контролем та за підтримки керівництва громади, вони працюють над тим, щоб електрика з’явилася в дитячому садочку «Зайчик», адже через її відсутність маленькі вихованці закладу змушені залишатися вдома. Однією з причин, в результаті чого виникла така ситуація, є недостатня кількість працівників в Кам’янсько-Дніпровському РЕМ – у зв’язку із масовим звільненням через затримку заробітної плати.
За коментарями, що були надані головним інженером Кам’янсько-Дніпровського РЕМ, Миколою Леонідовичем Пушкарьовим, щоб усунути створені негодою неполадки і відновити подачу електроенергії в постраждалі населені пункти, було піднято весь персонал співробітників РЕМ. П’ять аварійних бригад відновлювали опори, здійснювали монтаж обірваних ліній в Кам’янці-Дніпровській та Водяному. Дві аварійні бригади тримали під контролем ситуацію на ділянках сіл Благовіщенка, Дніпровка, Нововодяне. «Можна звичайно сказати, що це їх робота, за яку енергетики отримують зарплату ... і помилитися. Сім місяців працівникам РЕМ затримують оплату праці. Також, як повідомив Микола Леонідович, за висновками електриків, більшість поривів сталася через халатність самих жителів громад, які не роблять своєчасну обрізку гілок дерев, що потрапляють в охоронну зону ЛЕП, тим самим сприяючи аварійним випадкам.
На прохання РЕМ, керівництвом Кам’янсько-Дніпровської громади, в особі міського голови Володимира Антоненка, для ліквідації наслідків стихії виділено 140 літрів паливно-мастильних матеріалів Кам’янсько-Дніпровському РЕМ, але на даний час, середу 6 липня, є ділянки, які й досі не підключені до електричних мереж. Слід зазначити, що РЕМ не підпорядковується Кам’янсько-Дніпровській міській раді, але керівництво громади в межах своєї компетенції здійснює координацію робіт з ліквідації наслідків стихії.
Кам’янсько-Дніпровською міською радою направлені звернення до Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради з проханням вирішення ситуації, яка виникла в Кам’янсько-Дніпровському РЕМ, та надання фінансової допомоги для ліквідації наслідків негоди.