Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти

Сильна нація – могутня країна!

Під таким гаслом, з нагоди 15-ої річниці створення мережі центрів ФЗН «Спорт для всіх» в Україні, 11-13 червня у місті Приморську пройшов відкритий фестиваль серед регіональних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» міст, сільських районів та ОТГ.
У складі команд передбачалась участь двох юнаків та двох дівчат 2003-2005 р.н. В змаганнях прийняло участь 14 команд – Благовіщенської, Знам’янської, Веселівської, Василівської, Долінської, Любимівської, Мелітопольскої, Приморської, Підгірнянської, Вільнянської і Водянської ОТГ та з Мелітопольського і Приморського районів, м. Пологи.
В програмі змагань були такі конкурси, як: малюк-бол, дартс, пляжний тенис і естафета. Фінансові витрати на проведення фестивалю були покладені на КЗ «Обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» (харчування, проживання).
Проходили змагання в дружній і запеклій боротьбі, адже ніхто не хотів програвати.
В першому етапі відбулись змагання з пляжного тенісу. За команду Водянської ОТГ виступали Сергій Ермаков, Андрій Панов, Валерія Пономаренко та Віталіна Гончаренко. На шляху до полуфіналу водянські спортсмени виграли у команди Веселого та Мелітополя. В полуфіналі програли Пологам. В грі за третє місце, з рахунком 2:0, водянці виграли у Приморського району і зайняли третє місце. В фіналі Пологи програли Любимівці з рахунком 2:0 і зайняли друге місце.
Змагання з естафети проходили на другому етапі. В цих змаганнях водянці вибороли п’яте місце.
На третьому етапі, який входив в загальний залік команд, пройшли змагання з малюкболу (пляжний піонербол). Для водянських волейболістів цей етап був трішки незручним, так як Сергій Єрмаков, Андрій Панов, Валерія Пономаренко і Віталіна Гончаренко являються волейболістами Водянської ЗОШ № 2. Але, проявивши всі свої здібності, водянські спортсмени вийшли у полуфінал, де їх чекала команда Полог. Гра була дуже цікава і закінчилася з рахунком 2:1 на користь спортсменів з Полог.
В грі за третє місце водянські спортсмени грали з Вільнянськом, програли з рахунком 2:1 і зайняли четверте місце. В фіналі ж перше місце вибороли спортсмени з Полог.
Далі проходили змагання з дартсу і спортивній вікторині, які не входили до загального заліку.
При підведенні підсумків фестивалю стало відомо, що перше місце заняла команда Пологівської ОТГ, друге місце – Благовіщенська ОТГ, а Водянська ОТГ зайняла третє місце.
Честь Водянської ОТГ захищали: Сергій Єрмаков, Андрій Панов, Віталіна Гончаренко і Валерія Пономаренко. Команду підготував директор Водянського сільського центру «Спорт для всіх» Сергій Васильович Левченко.
Всі переможці та призери фестивалю були нагороджені фірмовими футболками, медалями, грамотами та кубками, а Водянську ОТГ також нагородили грамотою за активну участь.