Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Зі святом дітлахи! З Днем захисту дітей!

01.jpg

У місті Кам’янка-Дніпровська, в минулу п’ятницю, на майданчику біля міського Будинку культури відзначили Міжнародний день захисту дітей. Щороку, 1 червня в перший день літа, ми відзначаємо це свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення наших мрій і сподівань та хочемо щоб вони росли здоровими та радісними.
Тож  з нагоди свята, на майданчику біля міського Будинку культури, відбулося справжнє святкове дійство для дітей різного віку. В цей день свято розпочалось з конкурсу на самий яскравий та змістовний малюнок на асфальті, по закінченню якого художнє журі Будинку культури визначило переможців і вручили переможцям призи.
Привітала в цей святковий день дітлахів та їх батьків зі святом начальник відділу освіти, молоді та спорту Кам’ янсько-Дніпровської міської ради Маріана Вакула, яка побажала дітям і всім присутнім мирного неба над головою, злагоди, любові, турботи і розвитку. Та наголосила на тому, що для наших дітей розпочалась чудова пора – канікули, то ж хай вони пройдуть цікаво і весело.
З нагоди свята вона вручила грамоти Кам’янсько-Дніпровської міської ради (за талант, ініціативність, наполегливість та завзятість) вихованцям танцювального колективу «Браво» (керівники Т.М. Позднякова та В.Д. Павлова), вихованцям театру естрадної пісні «Крещендо» (керівник Л.М. Стельмащук) та вихованцям гуртків: в’язання (керівник О.І. Вербицька), «Пізнайка» (керівник М.О. Вішнякова), солоне тісто (керівник Марина Московка) комунального закладу «Будинку дитячої творчості Кам’янсько-Дніпровської міської ради».
Далі святкову програму перейняли вихованці Будинку дитячої творчості зі своєю театралізованою концертною програмою «Раз! Два! Радуга!», які порадували всіх присутніх яскравими виступами танцювального колективу «Браво», незабутніми номерами від театру естрадної пісні «Крещендо», віршами, конкурсами та морем позитивних емоцій. За що вдячні глядачі дарували їм нескінченні оплески.
В цей день працювали атракціони, а також дітлахи отримали від голови міської ради Володимира Антоненка, солодощі та солодку воду у якості подарунків.
Свято відбулося на славу!
НД-інфо