Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Шкільне самоврядування – працює!

6.jpg

Для мене школа – ніби другий дім,
Усі мене тут знають, розуміють.
Завжди підтримку я знаходжу в нім,
Лиш тут такими люди бути вміють.

Шкільне самоврядування в Камянсько-Дніпровській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 давно вже не новина. В цьому навчальному році учні нашої школи працювали під гаслом «Не питай, що школа робить для Тебе, але скажи, що Ти робиш для неї».
Діти, які входять до складу учнівського самоврядування беруть участь у складанні розкладу та планів щодо позакласної роботи (вечори відпочинку, свята для малят, виготовлення стіннівок до урочистих дат, просвітницька робота для учнів середньої та старшої школи). Протягом року вони сумлінно виконували поставлені перед собою завдання і брали участь у проведенні наступних свят: Свято 1-го дзвоника, День вчителя, «Козачата», КВК, День спорту, День толерантності, Дружина юних пожежників-рятівників, новорічні свята для малят, середньої ланки та вечір для старшокласників, вечір до Дня Святого Валентина, вечір «Школа має таланти», свято «Мандруємо Україною щасливою родиною». А також за допомогою учнів було організовано і проведено багато заходів патріотичного напрямку.
До складу шкільного самоврядування нашої школи входять: президент шкільної ради Ганна Бушуєва, заступник президента Ганна Гріга, секретар Поліна Кравець, учнівське самоврядування: Ангеліна Сопова, Яна Дудко, Наталія Ніконова, Яна Хімченко, Вікторія Кекух, Софія Адамова, Ірина Білоножко, Валерія Сімрок, Анастасія Каплій, Марія Рукобратська, Руслана Киселичак, Тетяна Качан, Ярослава Крутько, Марина Кекух, Карина Заяць, Юхим Куранов, Мілана Білаш, Анастасія Мороз, Вікторія Вакуленко, Костянтин Різниченко, Микита Пастернак, Вадим Подиряко, Даніїл Дятлов, Олександр Нікіфоряк, Іван Січкарь, Григорій Сидоренко, Нікіфор Маслянюк, Тетяна Яковлєва.
Спільними зусиллями учнівського самоврядування та учнів школи педагогічний колектив вирішує багато щоденних справ та складних питань, які виникали протягом навчального року. Самоврядування – це належним чином організована робота, для того, щоб однаково добре жилося всім, хто разом вчиться, або працює, щоб один одного не кривдили, не перешкоджали, не докучали, щоб допомагали піклуватися один про одного.
Бажаємо учням успішно скласти іспити, ЗНО і вступити до обраних навчальних закладів.
Нехай ваші мрії здійсняться!
Тетяна Хижняк, педагог організатор