Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Фестиваль-огляд методичних здобутків педагогів закладів дошкільної освіти Кам‘янсько-Дніпровської міської ради «Україна – рідний край»

05.jpg

Пріоритетним напрямом діяльності закладів дошкільної освіти Кам‘янсько-Дніпровської міської ради ОТГ та методичних служб закладів є впровадження особистісно-орієнтованого підходу до розвитку кожної дитини, впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду роботи, новітніх технологій виховання та навчання. Завідуючі дошкільних закладів освіти організовують належну роботу з педагогічними кадрами щодо опанування новітніх методик,технологій, впровадження у навчально-виховний процес ІКТ, застосування інтеграції навчання, що сприяє підвищенню рівня професійної майстерності педагогів.
Відповідно до програми розвитку освіти Кам‘янсько-Дніпровського відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету на 2018-2022 роки, впродовж січня-лютого 2018 року проведено фестиваль методичних розробок навчальних занять та виховних заходів у дошкільних закладах освіти «Україна- рідний край». В рамках фестивалю пройшли відкриті заходи з національно- патріотичного виховання та інтегровані заняття із застосуванням українознавчого та краєзнавчого матеріалу.
16 березня 2018 року на базі дош-кільного підрозділу «Барвінок» НВК «Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст.» відбувся І етап (районного) фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів дошкільних закладів освіти Кам‘янсько- Дніпровської міської ради. Мета фестивалю: виявлення талановитих педагогів дошкільної освіти, розповсюдження прогресивного педагогічного досвіду, підвищення науково-методичного рівня педагогів, популяризації української мови та культури, вирішення завдань національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.
Участь у фестивалі взяли 3 заклади: : дошкільний підрозділ « Барвінок» НВК «Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ ясла/садок «Зайчик» (м. Кам‘янка-Дніпровська), КЗ ясла/садок «Берізка» (с. Велика Знам‘янка), з них 6 вихователів надали матеріали на огляд.
За підсумками розгляду наданих розробок занять та заходів членами експертної комісії  було визначено переможців конкурсу:
1) Номінація: заходи з національно- патріотичного виховання у дозвіллєвий час:
– І місце – Марина Сергіївна Семенова, вихователь дошкільного підрозділу «Барвінок» НВК « Д/с- ЗОШ І-ІІІ ст.»;
– ІІ місце – Тетяна Миколаївна Гіркова, керівник творчої групи (вихователь) КЗ ясла/садок «Зайчик»;
– ІІІ місце – Олена Леонідівна Земляк, вихователь КЗ ясла/садок « Берізка» (с. Велика-Знам‘янка).
2) Номінація: інтегроване заняття із застосуванням українознавчого та краєзнавчого матеріалу:
– І місце – Людмила Олексіївна Горбунова, вихователь дошкільного підрозділу « Барвінок»НВК « Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст.;
– ІІ місце: Олена Анатоліївна Голованевська, вихователь дошкільного підрозділу» Барвінок»НВК « Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст.»;
– ІІІ місце: Юлія Миколаївна Юревич, вихователь дошкільного підрозділу «Барвінок»НВК « Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст.».
Розробки занять та заходів переможців фестивалю вирізнялися конкретністю формулювання теми та мети, раціональним використанням інноваційних технологій, доцільним та ефективним використання ІКТ та наочності, раціональним використанням методів та прийомів навчання, новизною, проблемністю й привабливістю навчальної інформації, високим ступенем естетичного та виховного впливу занять та заходів на дошкільнят.
Вітаємо переможців! Бажаємо творчих успіхів та подальшого професійного розвитку!

О.Л. БРАНТОВА, спеціаліст з дошкільної освіти,
психологічної служби відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету

РЕАЛ ПЛАСТ