Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Весь український народ 6 грудня вітав своїх захисників зі святом – Днем Збройних Сил України

7777.jpg
777.jpg
77.jpg
7.jpg

Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками. Це свято сильної, відкритої, безкорисної непідкупної дружби. І разом з тим, це свято усіх нас, бо всі ми українці є причетними до наших Збройних Сил, адже ми не лише любимо Вітчизну, а й пишаємося нею і вважаємо себе зобов’язаними її захищати.
Незважаючи на всю історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, коли бойові традиції складались у важких кривавих війнах, конфліктах від Київської Русі до другої світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Призначення власної армії захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів.
В цей святковий день з привітальним словом до військовослужбовців та всіх присутніх звернувся військовий комісар Кам’янсько-Дніпровського військового комісаріату Володимир Богачов:
– Сьогодні день, коли ми всі згадуємо історію, згадуємо про те, як українська армія набувала розвитку і сили та які шляхи їй прийшлось пройти. На протязі всіх цих років українська армія зростала і зростає. І кожен з нас розуміє, що за Україну, за нашу державу, за нашу сім’ю і кожну родину, за нашу землю слід розвиватися, ставати міцнішими, бути розумнішими, оберігати себе, своє життя та всіх, хто живе на Україні.
З 2014 року час ішов на знищення української армії, але цей рік показав і те, що живучи в злагоді і мирі, забувши про агресію, в нашій країні все ж є чоловіки, які люблять свою країну і готові за неї покласти все.
Дякую вам те, що кожний із вас впевнено пройшов свій шлях військовослужбовця та з нагоди свята бажаю міцного здоров’я вам, вашим родинам і вашим дітям. Виховуйте в них патріотів нашої Батьківщини, думайте про майбутнє. Адже якщо ми не будемо про це думати, то за нас це ніхто не зробить.
З нагоди Дня Збройних Сил України Володимир Богачов нагородив відзнакою начальника генерального штабу ЗСУ “Нагрудний знак “Учасник АТО” заступника військового комісара-начальника відділення комплектування старшого лейтенанта Вадима Кобець та старшого солдата Миколу Присяжнюка.
Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» були нагороджені військовослужбовці: Олександр Кириленко, Артем Яковлев, Павло Пригода, Сергій Пригода, Олександр Суханов, Сергій Нікіфоров, В’ячеслав Андрєєв, Іван Пилюшенко, Руслан Селезньов, Сергій Алєєв, Петро Воскобойников, Ігор Проценко, Владислав Гура, Юрій Колихаєв, Юрій Дігтяр, Володимир Герман, Олександр Лоєвський, Денис Воробйов, Олександр Пирлікас, Олександр Купрін, Олексій Кашеваров, Олексій Мартаков, Андрій Оверко, Сергій Зайцев, Іван Кузьмин.
Також привітали захисників батьківщини зі святом, бажаючи їм добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної ради Анатолій Греченко та заступник голови Кам’янсько-Дніпровської міської ради Андрій Дятлов.
Для винуватців торжества в цей день звучали музичні вітання від вихованців Будинку дитячої творчості та працівників районного Будинку культури.
НД-інфо