Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Благодійна акція «Назустріч Мрії»

11.jpg

Уже протягом 7 років проводиться благодійна акція «Назустріч Мрії» в школах України. Ця акція була створена благодійною організацією «Сильні духом», яка здійснює мрії багатьох важкохворих раком, роз-сіяним склерозом та віч-інфікованих дітей.
Щороку школярі та вчителі з добрими й відкритими серцями беруть участь у цій акції й допомагають тим, хто цього потребує. Символом «Назустріч Мрії» є Метелик. Цей образ має свою історію. У 2008 році організацією «Сильні духом» було проведено конкурс для онкохворих дітей на краще побажання для всього світу. Перемогла Настя з Одеси. Коли всі зібралися для вручення головного призу, в ігрову кімнату залетів яскраво-жовтий метелик. Діти загадали: якщо він вилетить з лікарні, то там, де пролітатиме, настане мир, зникнуть хвороби, і ніхто не буде страждати так, як вони. Відтоді жовтогарячий метелик є символом акції «Назустріч Мрії». Завдяки цій акції та небайдужим людям повноцінно реабілітувалися 3720 тяжкохворих дітей віком від чотирьох до п’ятнадцяти років.
Наша шкільна родина, як і кожного року, провела благодійну акцію по збору коштів для хворих дітей.  В реалізації цього заходу прийняли участь волонтери 9-х класів, Сергій Лосєв та Ганна Арабаджи. Всі кошти були перераховані на рахунок фонду.
Бажаємо онкохворим дітям одужання. Ми хотіли, аби у нашій країні й у всьому світі хвороби відступили, а на заміну їм прийшли мир, злагода й добро. 
Юлія ПОПИТАЙЛЕНКО, педагог-
організатор Кам’янсько-Дніпровського НВК