Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


«Надвечір’я» - це і творчість, і праця, і задоволення

3.jpg

Пісня у виконанні народного фольклорного колективу «Надвечір’я» навіває лише радість. Коли дивишся на цих чепурних виконавиць у яскравих, строкатих концертних костюмах, охайних очіпках, з коралами на шиях, то здається, наче й не кувала зозуля, наче й не було всіх отих легкокрилих років. Пісня якоюсь незбагненною силою враз освітила їхні обличчя успіхом, розправила зморшки, запалила очі молодим вогнем. Забуваючи про всі життєві проблеми та втому, одразу відчувають себе молодими, гарними, активними й потрібними.
Для них «Надвечір’я» - це і творчість, і праця, і задоволення. То насамперед це велика відпо-відальність, особливо, перед тими людьми, які хочуть чути і бачити. Колектив завжди дарує їм радість, усмішку і надію.
На протязі цього року колектив неодноразово здобував перемогу в районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах, і завжди йому діставалося або гран-прі, або перше місце.
Сподобалися пісні «Надвечір’я» й глядачам славнозвісній телевізійній програмі Національного телебачення «Фольк-Music». Також на базі «Надвечір’я» створено дует «Намисто» та тріо «Криниченька» - які своїм талановитим співом зачарували журі та глядачів Всеукраїньского фестивалю «Червона калина» у місті Кривий Ріг та Сорочинської ярмарки. Журі високо оцінила їхні виступи, нагородивши першими місцями.
Символічно, до речі, що у усіх концертних виступах «Надвечір’я» неодмінно беруть участь молоді баяністи Андрій Грицюк та Сергій Воронін. Це музиканти, які люблять свою Україну – це обов’язково українська пісня.
Хочу назвати поіменно та привітати зі святом працівників культури учасників «Надвечір’я»: Тетяну Грицюк, Тетяну Піскоху, Софію Тарасенко, Маргариту Манич, Ольгу Клобукову, Ганну Шевер, Наталю Мараховську, Крістіну Белоус, Катерину Сидельнікову, Сергія Вороніна та Андрія Грицюка.
Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна
І довго не оминає хату
Як не оминає світ весна!
Хай здоров’я, радість і достаток
Сипляться, немов вишневий цвіт,
Хай малює доля з буднів свято
І дарує ще багато літ!
Ганна Трошина