Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято звитяги українського лицарства

3.jpg

14 жовтня 2014 року президент України Петро Порошенко підписав указ про встановлення Дня захисника України. Пізніше, у березні 2015 року Верховна Рада України оголосила День захисника України офіційним вихідним. Вперше це свято відзначили 14 жовтня 2015 року під гаслом “Сила нескорених”, яке запропонував президент, зазначивши, що саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність і суверенітет України.
На 14 жовтня також припадають релігійне свято Покрова Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Крім того, цього дня традиційно святкується День створення Української повстанської армії.
Патріотичні заходи відбулися в усіх населених пунктах Кам’янсько-Дніпровського району, освітніх закладах та бібліотечних установах.
 З нагоди відзначення Дня захисника України 13 жовтня в актовому залі Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації відбувся святковий концерт «За честь, за славу!» для військовослужбовців та учасників АТО, ветеранів війни та військової служби, членів сімей загиблих воїнів, представників духовенства, громадських організацій, волонтерів.
З вітальним словом до гостей виступили заступник голови районної державної адміністрації Ксенія Григорівна Альошина та заступник голови районної ради Анатолій Іванович Греченко, районний військовий комісар Володимир Володимирович Богачов. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та військовослужбовців загиблих в зоні АТО.
Вітаючи присутніх з Днем захисника України, районний військовий комісар В.В. Богачов підкреслив:
- Сьогодні свято мужніх чоловіків, захисників України. Ваше свято! Ви виконуєте складну і відповідальну місію захисників Вітчизни! У різні часи військовослужбовці, вірні сини України, вставали на захист Батьківщини. Українське військо традиційно вшановували саме на свято Покрови, напередодні якого ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів різних поколінь, віддаємо данину шани тим, хто захищає нашу державу на Сході сьогодні.
Були нагороджені Почесними грамотами військовослужбовець-солдат Ірина Ківа та працівник військомату Наталя Сергєєва.
Після урочистої частини творчі колективи та артисти районного Будинку культури подарували присутнім святковий концерт.
В цей же день в Кам’янсько-Дніпровському районному історико-археологічному музеї проведено захід патріотичного спрямування «Героям слава, - кажемо по праву, - бо струм козацький в генах не зачах», в якому взяла участь Ксенія Григорівна Альошина, яка наголосила:
- День захисника України є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них,  адже у всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина.
День захисника України – це особлива значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Українці святкують – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

НД-інфо