Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Я обираю здорові звички

8.jpg

Здоров’я – найголовніша складова нашого життя. У шкільному віці - фізичне виховання є основою всебічного розвитку дитини, повноцінного фізичного та особистістного росту. Головною метою освіти є виховання компетентностей учня. Однією із наскрізних змістових ліній освіти є «Здоров’я і безпека».
Педагогічний колектив Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 приділяє велику увагу щодо формування здорового способу життя учнів.
Для учнів школи створені всі умови для фізичного розвитку та розваг на свіжому повітрі:
- великий і малий стадіони;
- тренажарний комплекс;
- міні-футбольне поле;
- спортивний майданчик від Фонду Кличків;
- 2 спортивно-ігрових майданчика для учнів початкових класів створених волонтерами школи команди «Лідер» та за підтримки батьків учнів.
4 жовтня 2017 року з учнями 7-Б класу по матеріалам, підготовленим фахівцями Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, було проведено урок: «Я обираю здорові звички». Його метою було продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути завдяки фізичній активності, правильному харчуванню і відмові від вживання тютюну і алкоголю. Урок складався з різних етапів: гра – обговорення «Рух – це здоров’я»; тестування «Що ти знаєш про здоров’я»; перегляд відео рецепту «Мій корисний сніданок».
Учні проявили активність та зацікавленість, тому що в останній час знання правил здорового способу життя є пріоритетними у поведінці підлітків.
Під час підбиття підсумків були сформовані ключові принципи здорового харчування та здорового способу життя. Після закінчення уроку школярі змогли ознайомитися з виставкою літератури, яку підготувала, згідно тематиці, бібліотекар школи Алла Вікторівна Рак.
Матеріали, підготовлені фахівцями центру, викликали інтерес у учнів.
Наталя Підгорська,вчитель основ здоров’я