Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Урочисті заходи до Дня знань в рамках акції “Першокласник”

10.jpg

30 серпня 2017 року на базі Кам’янсько-Дніпровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках акції «Першокласник» до Дня знань та на виконання Комплексної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57, з метою підтримки дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, які у 2017 році підуть до першого класу, під керівництвом Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації спеціалістами Центру були вручені шкільні ранці.
Участь у акції взяли 13 першокласників, 6 хлопчиків та 7 дівчаток з числа сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. На територіях таких сел, як: Водяне, Запо-вітне, Дніпровка та Новодніпровка шкільні ранці були вручені фахівцями із соціальної роботи спільно з головами сільських рад. Перед урочистим врученням шкільних портфелів, майбутніх школярів та їх батьків з Днем знань привітали директор Центру та фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ. В селах до привітань долучилися і голови сільських рад. Виступаючі акцентували увагу на тому, що держава не залишає поза увагою сім’ї даної категорії та надає їм підтримку у вирішенні складних життєвих проблем, а наймолодшим учасникам свята побажали здоров’я, удачі та успіхів у навчанні.
Учасники заходу залишились задоволені отриманими подарунками, батьки майбутніх школярів висловили свою вдячність організаторам акції.
Т.А. Круть, заступник
директора – начальник відділу соціальної роботи