Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Відпочиваємо

blagov.jpg

СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я

Сьогодні, коли людина, її життя й здоров’я , честь, гідність та безпека визнані найвищою соціальною цінністю, як ніколи актуальною є проблема боротьби за фізичне та моральне здоров’я підростаючого покоління.

Саме з цією метою 8 вересня координатори Запорізького обласного центру «Спорт для всіх» вчителі фізичної культури Тараненко М.П., Звягін В.П., класні керівники та вчителі Благовіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провели на базі Іванівського лісництва спортивне свято «День здоров’я» для учнів 5-11 класів, присвячене Дню фізичної культури та спорту. В рамках цього свята були проведені змагання зі стрітболу, бадмінтону, перетягування канату, конкурс капітанів, спортивна естафета та вікторина. В організації свята активну участь взяли батьки учнів школи, які були підтримкою своїм дітям та класним керівникам. Діти з великим задоволенням та спортивним азартом брали участь в усіх конкурсах та змаганнях. Особливо емоційним та хвилюючим моментом свята були змагання з перетягування канату. На завершення спортивного заходу відбулося нагородження переможців та учасників. Грамотами та дипломами були відзначені також найактивніші батьки.
На початку нового навчального року учні, батьки та вчителі Благовіщенської загальноосвітньої школи цього дня отримали безліч позитивних емоцій, загартувалися енергією спортивних змагань, дружніх стосунків та осіннього сонечка. Отож, хотілося б побажати всім успіхів на шляху досягнення гармонійного поєднання фізичних якостей і тілесної краси, інтелекту і сили духу!
Олена ЗВЯГІНА,
заступник з виховної роботи