Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


празднование

Жінка – одвічна загадка природи

Все найкраще у нашому житті пов’язане з жінкою. Вона народжує дитя, стає турботливою мамою, лагідною дружиною. А поряд з цим на її плечі лягають службові обов’язки.  Тому не дивно, що напередодні Міжнародного жіночого дня - 8 Березня, значну увагу у Водянській громаді приділили жінкам. 4 березня привітали мешканок громади учасники художньої самодіяльності з концертною програмою, підготовленою  інформаційно-просвітницьким центром культури і дозвілля Водянської сільської ради на чолі з директором центру Надією Корж.

Шутки и танцы: в городе с праздником поздравили женщин

Праздничное настроение, цветы и улыбки. В городском Доме культуры, 6 марта, состоялся большой весенний концерт «Тебе любимой…», посвященный празднику – 8 Марта.
На концерте чтили всех женщин города. И первым, с праздником женской красоты и весеннего вдохновения, присутствующих дам поздравил глава Каменско-Днепровского городского совета Владимир Антоненко, который, не только пожелал, чтобы женское очарование никогда не покидало их, а также счастья, исполнения  желаний,  здоровья и любви!

Весна жінкам дарує проліски, а настрій подаруємо ми…

Під таким гаслом, в суботу, 7 березня, в міському Будинку культури відбувся концерт, підготовлений вихованцями Будинку дитячої творчості Кам’янсько-Дніпровської міської ради з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня!
Своїм любим матусям, бабусям та всім жінкам нашого міста діти подарували святковий гарний настрій і найкращі концертні номери.

С песнями и танцами отметили Восьмое марта в селе Новоднепровка

С едва ощутимым весенним дыханием приходит к нам замечательный женский праздник - 8 Марта. Этот день несет в мир нежность и красоту. Ведь все самое дорогое, что есть в нашей жизни - счастье, радость, надежда, любовь, связано с женщиной.
С хорошим настроением праздновали 8 Марта и в Новоднепровке. Здесь силами работников культуры и участников художественной самодеятельности была организована праздничная концертная прог-рамма.

С праздником, уважаемые женщины!

Накануне женского праздника 8 Марта депутат Каменско-Днепровского городского совета Иван Алергуш поздравил женщин, работающих на Каменско-Днепровской подстанции Васильевского отделения коммунального некоммерческого предприятия «Территориального медицинского объединения «Областной центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф» Запорожского областного совета.

Свято веселе зимове, останнє

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Щороку свято Масляної відзначають перед початком Великого посту. У народі це свято асоціюється зі смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. А ще його відзначають для того, щоб розбудити і закликати весну та прогнати зиму.

Як у Водяному святкували Масляну

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. А чи знаєте ви, що Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів, у період поклоніння язичницьким богам?

А пам’ять священна не згасне ніколи

Під таким гаслом в Кам’янці-Дніпровській 7 лютого відбувся мітинг-реквієм до знаменної пам’ятної дати – 76-ої річниці визволення Кам’янсько-Дніпровського району від нацистських загарбників.
Урочистою ходою жителі та гості міста пройшли в парк Перемоги, де поклали квіти біля вічного вогню у підніжжя обеліска Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих у роки Другої світової війни.

Часи пройшли, роки минули, та ми героїв не забули!

Пройшло 76 років з дня визволення нашого району від фашистських загарбників.
Залікувались рани, нанесені жорстокою війною. Встали з руїн та розвалин міста і села. Знову зеленіють сади, знову діти грають у веселі ігри, а дівчата співають веселі пісні про кохання.
Багато чого забулося. Але ніколи не згладиться в памяті народній подвиг героїв, які віддали своє життя за те, щоб наше село було вільне, а Україна – могутньою і великою державою.

Шановні мешканці Кам’янсько-Дніпровського району! Дорогі ветерани Другої світової  війни!

Щиро вітаємо вас із знаменним днем для
нашого району – Днем визволення від
нацистських загарбників!
7 лютого 1944 року назавжди увійшов в
історію Кам’янсько-Дніпровського району.  Цей день був скорботним, але водночас світлим і радісним для людей - адже на кам’янську  землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну.     
 Подвиг солдатів Другої світової війни, був і залишається для нас  прикладом патріотизму і служіння Батьківщині.  Ми завжди будемо пам’ятати всіх, хто захищав нашу землю від