Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Свято веселе зимове, останнє

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Щороку свято Масляної відзначають перед початком Великого посту. У народі це свято асоціюється зі смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. А ще його відзначають для того, щоб розбудити і закликати весну та прогнати зиму.
Тож, 26 лютого, в селі Дніпровка біля сільської ради відбулося святкування Масляної, це  стало доброю традицією для  села,  яке  із  року  в  рік готується  та  очікує на  це  свято. Працівниками культури була підготовлена цікава розважальна програма, на початку якої всіх присутніх на святі привітала староста села Людмила Федорівна Моловичко, побажавши дніпровцям гарного настрою, приємних вражень та щирого спілкування.
Концертну програму розпочали учасники хору «Дніпровські зорі», які виконали пісні «Масляна да во двор въезжает», «Ой, блины, блиночки», «Пускай вам светит солнце».
Роль Масляної майстерно виконала Ірина Половкова. Діти розгадували загадки, брали участь у масових іграх, конкурсах. Переможці отримували млинці та солодощі.
Ірина Безпала, Катя Кришневська, Вероніка Назаренко в циганських костюмах під музику ворожили усім бажаючим і пригощали смачними млинцями. Виступили важкоатлети – Марія Вірозуб, Анжела Жукова, Микита Онуфрієв, Олексій Жуков, Віталій Дєвочкін, Віктор Байша та Вікторія Жукова. Вони підіймали гирі вагою 4, 8, 16 кг.
А далі всі учасники дійства гучно запрошували Весну, в образі якої привітала учасників свята Ліля Кікоть. Після чого всі підійшли до чучела і запалили його, вигукуючи дружно: «Гори, гори ясно, чтобы не погасло».
Нехай швидше йде зима, а прийдешня весна приносить тільки радість, добрі вісті та довгоочікувані зміни!
Впевнена, свято Масляної не останнє в Дніпровці.
Завершуючи спілкування з вами, хочу висловити подяку за співпрацю моїм керівникам: виконуючий обов’язки голови Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ірині Федорівні Зиковій, начальнику відділу культури райдержадміністрації Тетяні Олександрівні Бондаренко, а також Світлані Володимирівні Сущенко.
З глибокою вдячністю згадую Віктора Андрійовича Риболова, який 7 років очолював Дніпровську сільську раду. Він вдало поєднував вимогливість до підлеглих із розумінням їх проблем. З ним можна було поділитися найсокровеннішим і завжди отримати підтримку й мудру пораду.
У комплексі питань, які вирішує староста села Л.Ф.Моловичко значне місце посідає робота з населенням, його духовне зростання. Людмила Федорівна підтримує усе нове у багатогранній діяльності працівників культури, завжди з людьми на масових заходах. А ми, в свою чергу, переймаємося нагальними потребами села, терміново виконуємо усі доручення.
Завжди відчувала підтримку Ірини Аполлінаріївни Половкової, члена виконкому, працівниці центру культури, а головне – справедливої, дійової доброти людини, відданої справі, щирою душею та готовою миттєво прийти на допомогу у всіх складних життєвих ситуаціях.
Майже 10 років пропрацювала з Михайлом Павловичем Гринцовим – фахівцем високого рівня, віртуозом- музикантом, який завжди у пошуку пісні, що проникає у серця слухачів.
Дякую учасникам хору «Дніпровські зорі», який створила у 2010 році. Це не просто згуртувати колектив, який з часом став великою родиною, завдяки любові до пісні і відповідальності кожного хориста, їх бажанню порадувати своїх земляків майстерним виконанням творів. З першого дня співають: Валентина Зикіна, Валентина Шинкаренко, Любов Демехіна, Григорій Маричев, Ольга Кучина та інші. Окрасою хору стали солісти: Галина Панкєєва, Тетяна Маркова, Олексій Фанін. Нехай вам і надалі співається натхненно і радісно!
Хочу подякувати головному редактору газети «Новини дня» Т.А. Паламар за можливість висвітлювати цікаві сторінки культурного життя Дніпровки. Тетяна Анатоліївна – яскрава особистість закохана у слово, яка знає та пропагує державну мову.
На жаль обсяг допису не дозволяє назвати поіменно усіх добрих людей, яких я зустріла у Дніпровці. Бажаю усім односельцям зростання добробуту, щоб у їх житті була не лише тяжка праця у теплицях, а й осередки спілкування, де можна зустрітися, поспівати, побувати на концерті, відродитися душею, отримувати заряд позитивної енергії на подальше змістовне життя.
І насамкінець бажаю, щоб у цьогорічні вибори до влади прийшли порядні, освічені, високодуховні, всебічно розвинені особистості, які знаються на культурі, дбатимуть про її розвиток, цінуватимуть людей, що самовіддано працюють на результат для загального добра.
З глибокою шаною до кожного з Вас та найщирішими побажаннями усіляких гараздів на майбутнє.

Наталія Жукова, село Дніпровка