Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Весна жінкам дарує проліски, а настрій подаруємо ми…

Під таким гаслом, в суботу, 7 березня, в міському Будинку культури відбувся концерт, підготовлений вихованцями Будинку дитячої творчості Кам’янсько-Дніпровської міської ради з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня!
Своїм любим матусям, бабусям та всім жінкам нашого міста діти подарували святковий гарний настрій і найкращі концертні номери.

В цей день на сцені від вихованців БДТ лунали вірші, а також пісні у виконанні театру естрадної пісні «Крещендо» і солістів: Поліни Московки, Валентини Куницької, Євгена Макаренко, Валерії Фролової, Ярослава Фурсова, Олександри Бушуєвої, Катерини Рак, Ксенії Венегр, Елеонори Коваленко, Крестини Пучкової та Злати Онищенко.
Стали до вподоби глядачам і танцювальні номери від танцювального колективу «Браво», а розвесели присутніх інсценіровкою «Свято на порозі» артисти артстудії «Модерн».
Слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували артистів оплесками.
Програма святкового концерту була насиченою. Усі вітання дітей цього дня звучали на честь весняного жіночого свята, тому в залі панувала атмосфера радості, добра і позитиву.
НД-інфо