Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Жінка – одвічна загадка природи

Все найкраще у нашому житті пов’язане з жінкою. Вона народжує дитя, стає турботливою мамою, лагідною дружиною. А поряд з цим на її плечі лягають службові обов’язки.  Тому не дивно, що напередодні Міжнародного жіночого дня - 8 Березня, значну увагу у Водянській громаді приділили жінкам. 4 березня привітали мешканок громади учасники художньої самодіяльності з концертною програмою, підготовленою  інформаційно-просвітницьким центром культури і дозвілля Водянської сільської ради на чолі з директором центру Надією Корж.
Під час концертної програми з вітальним словом до присутніх звернувся голова сільської ради Сергій Єрмаков:
- Добре, що є таке свято, коли чоловіки мають нагоду привітати жінок, приділити більше уваги, висловити слова подяки та любові за те, що вони завжди поруч, завжди підтримають та знаходять потрібні слова. Дорогі жінки, хай життя дарує вам тільки приємні моменти та теплі зустрічі, хай збуваються всі ваші задуми і сподівання, а кожен день буде для вас сонячним і радісним!
Дякую за те, що ви є в нашому житті, за те, що надихаєте нас на нові досягнення, підтримуєте в труднощах, радієте перемогам. Зі святом вас!
Чудовим подарунком для всіх жінок  став святковий концерт за участю працівників та учасників аматорських колективів  інформаційно-просвітницького центру культури і дозвілля Водянської сільської ради, вихованців ДНЗ «Сонечко», учнів Водянської ЗОШ №1 та Водянської ЗОШ №2, гостя з м. Енергодар Ярослава Політова.
Концертну програму відкрили вихованці ДНЗ «Сонечко», які виконали танок «Дівчина весна», а Кіра Березняк заспівала пісню «Донечка». Продовжили святкову програму Валентина Селезньова, яка виконала пісні «Не плачте девочки», «Мама - стена каменная» і «Женщины все королевы» та Наталія Чаус з піснями «Танцуй красивая» і «Мама каже правду». У виконані дуета Галини Трошиної та Валерія Ярмака прозвучала пісня «Червона рута». Теплі посмішки, радісні обличчя, чудовий настрій у присутніх жінок викликали концертні номери, підготовлені хлопчиками 5 класу Водянської ЗОШ №1,які виконали танок джентельменів, а дівчатка 3 класу заспівали пісню «8 Березня». Сподобалися присутнім також виступи Єлизавети Заїки з піснею «Мамо» та «Молитва», НФК «Джерело» з піснею «Самогон» та баяніста Олександра Горбенка. Концертна програма була насичена і різноманітна.
Ще раз хочеться привітати всіх жінок громади зі святом, що саме жіноча чарівність здатна перетворювати сірий будень на свято, наповнюючи його яскравими і неповторними емоціями, а все найдорожче, що мають у своєму житті чоловіки – кохання, радість, щастя пов’язано виключно із жінкою, берегинею роду людського.
Микола Ященко