Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


З робочим візитом в районі побував заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін

8.jpg

13 вересня 2017 року перший заступник голови облдержад-міністрації Олександр Бабанін здійснив робочу поїздку в Кам’янсько-Дніпровський район, де провів прийом громадян та відвідав декілька провідних підприємств району.
Так, Олександр Бабанін під час зустрічі із першим заступником голови райдержадміністрації Іриною Зиковою та начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Констянтином Рибальченко обговорив ряд важливих питань життєдіяльності району, зокрема проведення робіт з водовідведення в районі та ремонту доріг.

Шляхи не тільки експлуатуємо, але й ремонтуємо

7.jpg

Поганий стан доріг – це найактуальніша проблема на сьогоднішній день. Не виключенням є і наш Кам’янсько-Дніпровський район. Можливості місцевих бюджетів не такі вже й безмежні, а вартість робіт по ремонту дорожнього полотна занадто велика.
Зрозуміло, що своїми силами з коштів місцевих бюджетів неможливо здійснити всі ремонтні роботи, але частковий ремонт на самих проблемних ділянках все ж таки робиться.

Обговорювались питання передачі об’єктів соціальної сфери району

Під головуванням голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерія Свєшнікова відбулась нарада з керівниками установ соціальної сфери району, головами об’єднаних територіальних громад, головами сільських рад з питання передачі об’єктів спільної власності територіальних громад на баланс новостворених об’єднаних територіальних громад.
Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  об’-єднана територіальна громада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків територіальних громад, що об’єдналися.

Служба гражданской защиты принимала поздравления с профессиональным праздником

6.jpg

Ежегодно 17 сентября в Украине отмечается День спасателя - профессиональный праздник тех, кто спасает людей от огня, проводит аварийно-спасательные операции и вносит вклад в дело защиты населения и территорий от следствий чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера.

К 125-летию И. П. Грязнова, почетного гражданина города Каменка-Днепровская, основателя районного историко-археологического музея.

5.jpg

Воспоминания об Иннокентии Петровиче Грязнове его внука Александра Андреевича Грязнова

Грамотність – запорука успіху

4.jpg

8 вересня світ відзначав Міжнародний день грамотності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

Як почати вести здоровий спосіб життя? Спочатку створіть собі настрій!

3.jpg

Саме так зробили учні та вчителі Заповітненської ЗОШ 15 вересня.
Цього дня ми проводили День здоров‘я, який розпочався з лекцій, які підготували учениці 11 класу під керівництвом вчителя біології Валентини Миколаївни Сахненко. Учні 5 - 10 класів дізналися про велику силу загартовування, про користь режиму дня, про небезпеку шкідливих звичок та про правильне харчування, а класні години, присвячені цьому дню, провели учні та вчителі 1 - 4 класів.

День здоров’я у Дніпровській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

2.jpg

«Здоров’я дитини – багатство родини!
Здоров’я народу – багатство країни!»
Вже традиційно на початку вересня Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відзначає День здоров’я. Мета заходу – допомогти учням зрозуміти цінність здоров’я та необхідність його збереження.
15 вересня у нашій школі День здоров’я розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учні 5-11 класів презентували свої спортивні команди, закликаючи всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Спорт об’єднує усіх!

1.jpg

В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 14 вересня 2017 року в Камянсько-Дніпровській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 пройшло захоплююче спортивне свято - День здоров’я та спорту.
Школярі із захопленням чекають цей день, щоб взяти участь у спортивних змаганнях. Програма цього дня була насичена та непередбачлива. І розпочався він святковою лінійкою, на якій зібралися усі учні закладу, їхні батьки та вчителі.

Запрошуємо на свято!

5.jpg

Програма урочистих заходів
до святкування Дня міста, присвячена 231 річниці міста Кам’янка-Дніпровська (21.09.2017)

о 9 годині:
– вернісаж самодіяльності художників міста «Рідний край» (Будинок культури);
- турнір з волейболу серед юнаків та дівчат, присвячений 231 річниці святкування Дня міста;
о 12 годині – ярмарок народних умільців міста Кам’янка-Дніпровська (площа біля РБК);
о 13 годині – спектакль ростових ляльок «Як козаки приїхали на святкування до Кам’янки» (площа біля РБК).
з 14.00 до 15.30 –святковий конкурс «Відчуй своє місто».