Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

21.jpg

Підлітки, які прагнуть якомога більше знати про світ навколо себе, критично мислити та оточити себе людьми зі схожими цінностями - запрошуються на філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього».
Постійні швидкоплинні зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні інновації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією - ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.
За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання:
- Хто я є і ким хочу стати?
- У якому суспільстві живу?

Мову, як неню треба любити

19.jpg

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків.
Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра,
нескінченна річка слів, струмочок надії.
У дитячому секторі «Кам’янсько–Дніпровської публічної бібліотеки» відбулася година мовних ігор «Мову, як неню треба любити», присвячена українській мові - одному з найбільших надбань нашого народу.

Воспитанники ДЮСШ «Колос» снова в числе призеров

17.jpg

В городе Токмаке 9 февраля прошли І областные игры по единоборствам среди школьников «Combat Gamg» по вольной борьбе среди юношей и девушек 2004-2006 г.р.
В играх приняли участие 220 юных борцов со всех уголков Запорожской области. Команда борцов ДЮСШ «Колос» Каменско-Днепровской ОТГ также оспаривала чемпионство в 10 категориях у юношей и 10 – у девушек.

Турнір з волейболу на приз Ф.О. Окатенка

13.jpg

Стало традицією, щороку, на початку лютого у  Водянській ЗОШ №1 проводити шкільний турнір з волейболу  на кубок Ф.О. Окатенка,  приурочений  до Дня звільнення села, який започаткував  ще в 1981 році тренер з волейболу О.П. Жовнаренко.
Мета і завдання заходу – це популяризація волейболу серед учнів, сприяння розвитку олімпійського спорту в Україні, пропаганда здорового способу життя, формування в українців фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості молодих людей.

Вічна слава героям

12.jpg

Війна далеко, але пам’ять близько:
На кожнім кроці, в кожнім із сердець.
І голови схиляєм низько, низько,
Бо ж у землі сини, чи матір, чи отець.

Живет память в народе о тех, кто не вернулся с грозной великой войны

11.jpg

Так, 6 февраля, жители Великой Знаменки отметили День освобождения села от фашистских захватчиков. Были поздравления от громады, депутатов, госадминистрации, ветеранской организации. С благословления отца Анатолия отслужена панихида погибшим героям освободителям, возложены живые цветы, венки у мемориала памятников Ильинки и Алексеевки (жителям этих сел организовали подвоз).
С каждым годом становиться все меньше участников боевых действий. Память не сотрет их подвиги и хочется, чтобы свеча памяти героев не угасла из поколения в поколение.

Торжественный митинг в память о великом подвиге народа

10.jpg

День освобождения нашего города – Каменки-Днепровской от нацистских захватчиков отмечается ежегодно 7 февраля. Это значимая дата для каждого земляка, ведь именно в этот день в 1944 году наш родной город, а в целом и весь район, освободили советские войска от фашистов.
В прошлый четверг в честь Дня освобождения - 75-й годовщины - состоялся торжественный митинг в парке Победы у мемориала Славы. Присутствующие возложили цветы к Вечному огню.

6 лютого - День визволення села Водяне

1.jpg

Шостого лютого в Водянській об’єднаній територіальній громаді відзначили 75-річчя від дня звільнення села Водяне від німецько-фашистських загарбників.
Цього дня у Водяному, біля пам’ятної стели, відбувся урочистий мітинг за участі голови сільської ради Сергія Вікторовича Єрмакова, голови ветеранської організації Миколи Григоровича Мендрика та громадськості села.  Присутні згадали невмирущий подвиг бійців, що звільняли населений пункт від окупантів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час звільнення Водяного.

До 75-річчя визволення Кам’янсько-Дніпровського райну від фашистських загарбників

8.jpg

То був час болю та втрат, час героїзму та слави
Все далі в глиб історії йдуть роки минулої Другої світової війни. Але ніколи не померкне у віках світло Великої Перемоги нашого народу над найлютішим ворогом людства - гітлерівським фашизмом.

На початку Великої Вітчизняної війни сотні кам’янців призовного віку вступили до лав Червоної Армії.

Спорт для всіх

2.jpg

Ремонти й відкриття освітніх, медичних і соціальних закладів у Водянській громаді — це результат правильного системного підходу до своєї роботи голови сільської ради Сергія Єрмакова. І сьогодні вже маємо в цьому плані успішний налагоджений механізм. Як він працює — можете побачити на прикладах нашої об’єднаної громади. Це капітальний ремонт амбулаторій, будинків культури, реставрація пам’ятників, ремонт спортзалів. Наша задача — рухатись вперед. Ми повинні бути гідним прикладом для інших громад. Добре, що маємо розуміння і підтримку депутатів громади.