Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


празднование

Кам’янці відсвяткували День Державного Прапора та 27-у річницю Незалежності України

3.jpg

нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня на площі біля міського Будинку культури відбувся святковий захід за участі керівництва громади, керівництва Кам’янсько-Дніпровського району, представників трудових колективів та мешканців міста.
Державний прапор у всіх народів завжди вважався надійним оберегом та найсокровеннішою святинею, котру з давніх-давен оберігають, як зіницю ока. Адже його підіймають у хвилини суму та найбільшої радості у всіх державах світу.

В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

07.jpg

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. ЇЇ прийняття закріпило правові основи нашої держави, суверенітет і територіальну цілісність та стало важливим кроком у забезпеченні прав та свобод людини.

День молоді

01.jpg

Молодість! Яка вона багата
На почуття, політ і відкриття.
Вона легка, відважна і крилата,  
І перед нею ще усе життя! 
Юність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій.

«Барвинок» провожает малышей

02.jpg

В конце мая по всей стране прокатилась волна выпускных. Детские сады, начальные школы провожали своих воспитанников. Дети переходили на новый виток образовательного процесса. 
Так, в детском саду «Барвинок» 30 мая также состоялся выпускной бал и был незабываемый!
Детский сад, который принял детей еще малышами, стал для них вторым домом, родными стали стены, кроватки, игрушки, друзья-подружки и воспитатели. Но, незаметно дети повзрослели, и, пришла пора проститься с любимым детским садом.

Яркий праздник в День защиты детей прошел в селе Новоднепровка

01.jpg

В Доме культуры села Новоднепровка 1 июня прошел красочный праздник – выпускной детского сада «Звоночек», а также День защиты детей – как напоминание нам, взрослым, всем, кто ежедневно находится рядом с детьми, и заботится об их физическом и душевном здоровье, о той ответственности, которую мы несём перед маленькими членами нашего общества – будущими гражданами нашей страны.

Щоб розцвітали усмішки дитячі!

04.jpg

1 червня 2018 року на центральній площі села Водяне відбулась святково-розважальна программа до Дня захисту дітей.
Чудовий концерт підготували провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Аліна Віталіївна Шевченко та директор КЗ «Культурно-просвітницький центр культури і дозвілля» Водянської сільської ради Світлана Володимирівна Сущенко за участю вихованців закладів дошкільної освіти та талановитої молоді, що навчається в закладах загальної середньої освіти.

Наші діти – як в саду квіти

03.jpg

Ось і дочекалися діти жаданого чарівного літа… В перший його день, 1 червня, у нашій об’єднаній Водянській територіальній громаді відзначили прекрасне свято «Наші діти – як в саду квіти» до Дня захисту дітей.
В цей день за найкращі матеріали в рамках конкурсу «Перлинки Запорізького краю» були нагороджені грамотами: Маша Маляренко, Поліна Круть (Водянський дитячий садок «Солнышко»), Настя Шестопалова (Дніпровський дитячий садок «Радуга»), Руслан Нефедов, Максим Нефедов, Дар’я Васильчук (Нововодянський дитячий садок «Ромашка»).

Захоплюючий та чарівний світ дитинства

02.jpg

15 травня 2018 року у КЗ «Кам‘янсько-Дніпровському НВК» д/с «Барвінок» міської ради відбувся традиційний фестиваль дитячої творчості «Барвінкові зорі», у якому прийняли участь 82 вихованця дошкільних груп.

Зі святом дітлахи! З Днем захисту дітей!

01.jpg

У місті Кам’янка-Дніпровська, в минулу п’ятницю, на майданчику біля міського Будинку культури відзначили Міжнародний день захисту дітей. Щороку, 1 червня в перший день літа, ми відзначаємо це свято радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення наших мрій і сподівань та хочемо щоб вони росли здоровими та радісними.

ЛИТУРГИЯ И ВЕЛИКАЯ ВЕЧЕРНЯ В ДЕНЬ СВЯТОЙ ТРОИЦЫ В ГЛАВНОМ ХРАМЕ КАМЕНКИ-ДНЕПРОВСКОЙ

4.jpg

27 мая по благословению Высокопреосвященнейшего Луки, митрополита Запорожского и Мелитопольского, благочинный церквей Каменско-Днепровского церковного округа, протоиерей Олег Чиквашвили, в день празднования Пресвятой Троицы, Пятидесятницы, совершил Божественную литургию и Великую вечерню с чтением особых коленопреклонных молитв.
В этот день по установившемуся церковному обычаю храм был украшен зелеными ветвями, символизирующих собою зиждительную силу Животворящего Духа, многие из прихожан собора стояли во время богослужения с ветвями и цветами.