Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


образование

«Таємниця генія Шевченка» - так називався Всеукраїнський конкурс для учнів 5-11 класів, у якому взяли активну участь гімназисти гімназії «Скіфія».

5.jpg

Здається, про Шевченка відомо все. Але це не так! Скільки таємниць пов’язано з ім’ям великого генія. Саме цей унікальний конкурс допоміг учням відчути себе справжніми шевченкознавцями.
Так, переможцем Всеукраїнського конкурсу «#ТГШ205: Таємниця генія Шевченка» став учень шостого класу (вчитель Олена Антонюк) Кам’янсько-Дніпровської гімназії «Скіфія» Артем Гювелян, який був нагороджений Дипломом І ступеня.
До речі, конкурс проходив у зручному онлайн-форматі. І кожний учасник, незалежно від результатів конкурсу, отримав електронний сертифікат про участь.
Віталіна КОННОВА, 11 клас

Конкурс «Спадщина» - як формування національно-патріотичного світогляду молоді

3.jpg

Патріотичне виховання за теперішніх умов стає основою всієї системи навчально-виховної роботи в українській школі. Виховання дітей свідомими, активними членами суспільства – одне з найскладніших завдань системи освіти, оскільки громадянськість, почуття патріотизму свідчать про найвищий ступінь розвитку особистості.

Stop булінг

1.jpg

В межах проекту Мін’юсту «Я маю право» розпочато інформаційну кампанію «Стоп булінг» для дітей та їх батьків.
Булінг - це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом та є гострою проблемою сучасності.

Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

10.jpg

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм
Пам’ять Шевченка!

Шевченківські дні

8.jpg

Цього річ Україна відзначила 205-років з Дня народження нашого генія Т.Г.Шевченка. З цієї нагоди в КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» пройшов традиційний Шевченківський тиждень.

Математичний квест «Цікава математика»

3.jpg

«Життя є число», - вважав великий Піфагор, натякаючи на значущість у сфері існування людини науки нумерології. Цифри дійсно оточують нас повсюди, та тільки ми використовуємо їх більше в математичних цілях. А є й зовсім величини, які не задіяні в побуті, однак цей факт не заважає деяким із них хоча б раз в рік бути в центрі загальної уваги. Наприклад, число «Пі», досліджуване в рамках шкільного курсу, згадують щороку 14 березня в рамках свята - Міжнародний день числа «Пі».

Налагоджуємо стосунки зі школярами

7.jpg

Під час урочистого відкриття конкурсу “Птахи нашого міста” відбулася значна подія. Нещодавно вихованці та педагоги Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту, учні Енергодарської багатопрофільної гімназії “Гармонія” спільно з ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» провели акцію “Збери шишки - вирости ліс”, запропоновану ДП «Кам’янсько-Дніпровське ЛГ» після впровадження програми “Ліси запорізького краю”.

Запрошуємо на День нової книги

17.jpg

Є злочини гірші,
Ніж спалювати книжки.
Наприклад – не читати їх.
Рей Бредбері

Кожна нова книга в бібліотеці – це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Для всіх містян, хто не уявляє своє життя без книги та читання і слідкує за книжковими новинками міська бібліотека презентує День нової книги «Нові книги - нові відкриття».
Нова книга має неповторний запах, приємна на дотик, таємнича за змістом. Скільки не відомого, цікавого, інтригуючого приховує вона під своєю обкладинкою.

Поезія, яка оновлює душі

16.jpg

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку, навесні, Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.
У дитячому секторі «Кам’янсько-Дніпровської публічної бібліотеки» відбулася літературна година «Ріка життя безсмертного Тараса», яка була присвячена 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Юні дослідники «Скіфії» - переможці обласного конкурсу МАН

7.jpg

Одне з актуальних завдань сучасної школи — пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, виховання школяра як життєво й соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.