Главная


гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


образование

Успіхів вам, дорогі випускники!

10.jpg

Ось і закінчився ще один навчальний рік в Благовіщенській загальноосвітній школі ...важкий, повний емоцій і переживань, але нам завжди є що пригадати.
28 травня для випускників початкової школи відбувся святковий захід, де вони заспівали пісень, виконали улюблений танок зі шляпами, говорили слова подяки батькам та своїй першій вчительці Оксані Володимирівні Ушаковій.

Тренінг «Нова українська початкова школа: управлінський аспект»

2.jpg

Ефективна діяльність сучасного закладу освіти значною мірою залежить від управлінських якостей керівників ЗЗСО, їх професійної компетентності. Сучасні управлінці мають бути мобільними, конкурентноздатними, презентувати себе на ринку праці, уміти використовувати знання як інструмент для розв’язання управлінських проблем, уміти здобувати, аналізувати та використовувати інформацію, генерувати нові ідеї.

Тиждень хімії в КЗ «Водянська загальноосвітня школа I-IIIст. № 2»

1.jpg

Девізом цього тижня стали слова М.В.Ломоносова: «Широко простягає хімія руки свої в справи людські». Ми живемо в такий час, коли хімія проникла до всіх сфер життя. Від дня свого народження, ще не усвідомлюючи цього, людина починає «спілкування» з хімією. Через  яскраві іграшки, портфель, ручку, зошити.

День вишиванки

14.jpg

День вишиванки – це не офіційне свято, та й святкувати його почали не так давно. Саме у 2006 році студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк, разом зі своїми одногрупниками та викладачами, вбрались у традиційні українські сорочки. З наступного року до участі у святі приєднались ще більше охочих, серед яких було багато учнів та студентів. І ось уже 13 років поспіль на території України на третьому тижні травня відзначають цей день.

Козацькому роду – нема переводу

10.jpg

Вже стало традицією, що в травні місяці відділ освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради проводить І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

Патріотичні ігри

3.jpg

16 травня на базі КЗ «Великознам’янська ЗОШ І–ІІІ ступенів №1» відбулись чергові регіональні змагання з Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Завершилися 3-х денні навчально-польові збори

6.jpg

В період з 23 по 25 квітня 2019 року проводились 3-х денні навчально-польові збори для юнаків 11 класів Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О. Окатенка під керівництвом вчителя ДПЮ С.В. Концура.
3-х денні навчально-польові збори – завершальний етап вивчення дворічного курсу предмету «Захист Вітчизни». Головною метою проведення навчально-польових зборів є підвищення рівня підготовки учнів-юнаків до служби в Збройних силах України, закріплення знань, умінь і практичних навиків набутих учнями на заняттях з цього предмета.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

5.jpg

З метою поліпшення якості знань з питань особистої безпеки та захисту життя в надзвичайних ситуаціях у КЗ «Великознам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» з 15 по 19 квітня було проведено Тиждень безпеки дитини та День ЦЗ.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Думки батьків про реальну школу

1.jpg

Як часто ми, батьки, коли не задоволені успіхами дітей у школі, говоримо: «Чому вас не навчили так, як слід?» Тому захід, який провела гімназія «Скіфія» («Відкритий урок для батьків: реальна школа»), розставив усі крапки над «і».

Найдорожче, що є в сучасному світі - життя людини!

10.jpg

На базі КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» ЗОР 16 квітня відбувся кущовий семінар зі спеціалістами органів управління освітою, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності та викладають навчальні предмети «Основи здоров’я» і «Захист вітчизни» в рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки життєдіяльності у 2019 році.