Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


образование

Сімейні правовідносини

Начальник відділу «Кам’янсько-Дніпровське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Гуменюк 25 лютого 2020 року провела в приміщенні відділу пробації для його підопічних інформаційно- роз’яснювальний захід на тему: «Правове врегулювання прав та обов’язків осіб, що проживають у цивільному шлюбі» під час якого розповіла про: правовий статус майна, набутого за час спільного проживання, поділ майна осіб, які проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі, порядок звернення до суду та спадкування у цивільному шлюбі.

Мова наша солов’їна

Мова - це не засіб спілкування, а спосіб життя. У кожного вона своя. 21 лютого весь світ відзначає День рідної мови. В Україні найбільше уваги даті приділяють літератори – ті, чий хист живиться саме від мови. Тим часом у школах про рідну мову не дають забути, а тільки нагадують про її важливість та цінність. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО у 1999 році. За даними ЮНЕСКО, у світі існує близько шести тисяч мов. На жаль, майже половина з них знаходяться під загрозою зникнення.

Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська

Вже третій рік поспіль учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів дошкіль-ної освіти демонструють майстерне володіння рідним словом у відбірковому етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».
Цього року, 29 січня, конкурс відбувся на базі комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради. Конкурсним змаганням передувало урочисте відкриття, яке підготували учні школи.

Спортивне дитяче свято «Зимові забави»

Один рецепт у світі –
Він усім підходить дітям:
Якщо будеш спорт любити,
Зможеш років 100 прожити.
Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято – це веселощі, радість і щастя. Проведення свят у дошкільних установах – невід’ємна складова життя дошкільнят. Але особливо діти люблять спортивні свята. Головна їх мета – показати малюкам, що заняття спортом – це шлях до здоров’я, щоб бути міцними, сильними, витривалими.
У нашому дошкільному ясла-саду “Пролісок” 30 січня 2020 року, на підставі річного плану, було проведено захід спортивного характеру : “Зимові забави”.

Канікули не пройшли дарма

Зимові канікули для учнів комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» були насичені приємними подіями.
Танцювальний колектив «Барвінок» брав участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Аrt Music Dance», який відбувся в м. Львові 10-11 січня. Програма конкурсу мала різноманітні номінації.
Приїхали до Львова колективи з багатьох областей України: Чернігівської, Харківської, Кіровоградської, Одеської, Дніпропетровської, Львівської та Запорізької. Нашу область представляли міста Оріхів, Бердянськ, Запоріжжя і наше рідне село Нововодяне.

ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені. Т. Г. Шевченка у Водянській громаді

15 листопада на базі КЗ «Нововодянська ЗОШ І - ІІІ ступенів» відбувся ІІ етап Х ювілейного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка у Водянській об’єднаній територіальнії громаді. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

На барвистих крилах осені

15 листопада в КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» на засадах партнерства та діалогу відбулися загальношкільні батьківські збори за темою: «Взаєморозуміння батьків та дітей». Мета заходу полягала в тому, щоб не нав’язувати батькам погляди вчителів, а спонукати шукати власний вихід із ситуацій, учитись взаємодії з дитиною.

Відбувся ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика у Водянській ОТГ

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.  Його проводять щороку у День української писемності та мови.

Шановні вчителі!

10.jpg

Вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівника освіти!

У цей святковий день прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за Ваші терпіння і талант, що так щиро і щедро передаєте учням. Ваша місія почесна і складна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край.

НА ГОСТИНИ ДО КНИЖОК ЗАВІТАВ ДИТСАДОК

10 вересня до КЗ «Камянсько-Дніпровська публічна бібліотека» завітали маленькі відвідувачі, які незабаром стануть її читачами – діти з дитячого садка «Барвінок» разом з вихователем Ю.М.Юревич.