Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Захоплюючий та чарівний світ дитинства

02.jpg

15 травня 2018 року у КЗ «Кам‘янсько-Дніпровському НВК» д/с «Барвінок» міської ради відбувся традиційний фестиваль дитячої творчості «Барвінкові зорі», у якому прийняли участь 82 вихованця дошкільних груп.
Цей фестиваль є унікальною можливістю поринути у захоплюючий та чарівний світ дитинства та юного таланту. Тематика свята сприяла патріотичному вихованню дошкільнят, їх духовному та культурному зростанню. Свою пошану до історії рідного краю, до його краси, культури, наймолодші громадяни міста висловили у своїх номерах, які поєднували різні види мистецтва: вокальне, танцювальне, театральне. «Маленькі барвінчата» вразили глядачів своїм артистизмом, а творчо - працюючий та дружній колектив дошкільного закладу представив свою роботу на високому рівні, яких надихає на досягнення досвідчений керівник закладу Т.К. Кузьміна та методист Н.С. Крук.
Святкові декорації, неперевершені костюми, запальні таночки, дзвінкі пісні створили святкову, феєричну атмосферу свята.
З вітальним словом до батьків, дітей та педагогів закладу звернулась заступник міського голови з гуманітарних питань, захисту населення та соціальної політики О.В. Козулькова, яка висловила щиру подяку від імені міського голови В.В. Антоненко, запевнила про всебічну підтримку з боку керівництва міської ради та передала подарунок дошкільному закладу від міського голови, а саме – монітор до комп’ютерного комплексу дошкільного закладу, який сприятиме у плідній підготовці педагогічних працівників до заходів. А також, у якості гостя фестивалю, звернулася зі словами подяки спеціаліст з дошкільної освіти, психологічної служби відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам‘янсько-Дніпровської міської ради О.Л. Брантова, яка подякувала музичним керівникам, хореографу, вихователям, завідуючій дошкільного закладу «Барвінок» за плідну працю, а батькам – за виховання талановитого підростаючого покоління.
Приємним сюрпризом для всіх юних артистів був подарунок від керівництва закладу – святковий торт.