Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Урочистості до Дня Перемоги у Великій Знайм’янці

06.jpg

9 травня в с. Велика Знам’янка мешканці села відсвяткували День Перемоги.
Вже традиційно в цей день люди вшанували пам’ять загиблих бійців у роки Другої світової війни, поклавши до пам’ятників та обелісків квіти. Пізніше біля сільського Будинку культури «Знам’янський» відбувся урочистий концерт та цікава розважальна програма.

Привітати всіх із Днем Перемоги приїхав голова Кам’янсько-Дніпровської ОТГ Володимир Антоненко. Окрім теплих слів Володимир Володимирович вручив подарунки та квіти ветеранам Ганні Єфремівні Базовкиній та Павлу Єгоровичу Абросімову й побажав довгих років життя.
Інших ветеранів: Івана Йосиповича Сєдова, Дмитра Федоровича Славка та Юрія Калиновича Ткачова, – голова громади привітав особисто вже наступного дня, 10 травня, завітавши до кожного додому. Зі сльозами на очах дякували чоловіки за візит та раді-ли не стільки подарункам, скільки увазі та тому, що їх пам’ятають.
На святкуванні Дня Перемоги також всіх привітав настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Знамення» Анатолій Пшеничніков.
Для присутніх зі сцени звучали пісні та воєнні історії, згадки про подвиги героїв-земляків та безліч теплих слів для ветеранів, які з посмішками на обличчях дивилися на виступи молодого поколін-ня та приймали привітання та подяки.
Газета «Знамя труда»