Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Так будьте здорові, живіте багато

В дні Різдвяних свят хочу привітати всю громаду нашої Водянської сільської ради з цими світлими Різдвяними святами - святами миру, добра та любові. В цей час весела українська коляда звучить у кожній хаті, співаючи про народження Божого Сина.
Різдвяні свята і пов’язані з ними колядки і щедрівки давно полюбилися колективу хору «Дніпровські зорі». Традиційно ми вітаємо трудові колективи та жителів села. Так і цього року учасники хору побували у медамбулаторії, приватному підприємстві Литвиної, магазинах «Олан» та «Дніпрянка», а також привітали керівництво села.
Розпочала дійство Ірина Половкова зі словами: «Пане Господарю, до вас «Вертеп» іде, гарну новину вам несе. Не відганяйте нас від порогу, а обдаруйте, якщо ваша змога». Олександр Дороднов продовжив: «Ми колядуєм, хліба не збираєм, ми наших дніпровців з Різдвяними святами вітаєм».
Галина Панкєєва у вивернутому кожусі, з маскою кози, «Лікар» - Валентина Зикіна, «Меланка» - Валентина Дороднова, україночки красуні - Любов Потапова, Наталія Супрунюк, Надія Підгаєцька. В різноманіття голосів вплелися і чоловічі Миколи Окружка і Григорія Маричева, а акомпанував Михайло Гринцов.
В день Меланки 13 січня завітали до 4 батальйону військової частини №3033 (командир Юрій Желєзняк, заступник командира по особовому складу Руслан Богач), привітали воїнів обрядовим дійством та заспівали різдвяні пісні «Добрий вечір, тобі, пане-господарю», «Нова радість», а закінчили свій виступ словами із пісні «…Так будьте здорові, живіте багато, а ми від’їзжаєм до іншої хати. І в вас, і в нас хай буде гаразд, щоб ви і ми щасливі були». Висловили побажання щастя, миру, Божого благословення та здоровими повернутися у рідні домівки, до рідної неньки.
Дніпровці сформували, прикрасили святковий кошик. Тетяна Зарубіна, Раїса Сидоренко наповнили його українськими продуктами – медом, салом, яйцями. А Наталія Шантарук, Тамара Кочнєва, Ольга Фаніна, Тетяна Кузьменко, Віра Гузенко,Надія Купріна, Наталія Бутиріна з любов’ю приготували варення з різних ягід і фруктів. Людмила Кольцова виготовила святкові торти, а приватний підприємець Тетяна Воронкова напекла для воїнів смачних духмяних пиріжків.
Та найголовнішим від щедрівників було побажання:
Слава на небесах Богу,
Мир вам, люди добрі! 
Радійте і веселіться, 
Бо Христос народився. 
Нехай на світі добро завітає, 
Гріх пропаде, щастя засяє, 
А Ісусик-дитятко вас благословляє.
Ці свята залишили свій слід, очистили наші душі, дали поштовх для подальшої роботи над собою, самоудосконалення кожної людини. Щоб всі ми стали кращими, несли добро у світ.
Тож висока духовність, працелюбність, взаємодопомога на високий кінцевий результат буде основою підвищення соціальних стандартів подальшого розвитку об’єднаної територіальної громади, розквіту кожного села.
Наталія Жукова, заступник з культурно-масової роботи