Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


У дитячому садку «Сонечко» відбулася зимова феєрія Новорічних свят

Зимонька – Зима! Зима святами багата! І справді взимку майже щодня свято,кожне з яких є неповторним цікавим дійством,із забавами та веселощами,багатими на народні звичаї,традиції.
У дитячому садочку «Сонечко» завжди проходила велика кількість свят і розваг. Багато з них стали традиційними.
Колектив ДНЗ „Сонечко” кожного року турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат, приміщень закладу новорічними атрибутами, шибки вікон були прикрашені казковими витинанками і щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року. Діти теж старанно готувалися - вчили слова пісень та віршів, запам’ятовували рухи таночків, а батьки прикрашали найрізноманітніші костюми для своїх улюблених маленьких артистів.
Новорічні пригоди та приємні сюрпризи для дошкільників розпочались ще 19 грудня 2017 року. Працівники дитячого садочка підготували для малят цікаву виставу про Святого Миколая, а після вистави до дітей завітав щедрий Миколай. Він привітав дітей чудовими солодкими подарунками.
Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп відбулися 27, 28 та 29 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всіх відомих казок – маленький чарівник Гарі Потер,Лунтік,лісові звірята.
Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам,усім присутнім.
Усі присутні були задоволені , а особливо дітвора, яка отримала від Дідуся Мороза новорічні подарунки та солодощі.
12 січня в дитячому садочку «Сонечко» провели розвагу «Прощання з ялинкою». Діти всіх вікових груп прийшли до музичної зали,щоб попрощатися з лісовою красунею. Для ялинки малюки танцювали,співали пісні та водили хоровод. До дошкільнят завітала Баба Яга, яка силоміць хотіла забрати ялинку до себе у ліс,і не дати дітям з нею попрощатися. Але діти вмовили Бабу Ягу погратися з ними в зимові ігри,а потім дівчатка-ялинки затанцювали гарний таночок.
Наприкінці свята діти «задули» вогники на ялинці. Старші дітлахи заспівали лісовій красуні прощальну пісню,а потім виходячи із музичної зали, всі діти махали долоньками на прощання і казали «до побачення,до наступного Нового року».
Як підсумок святкування Нового року, в дитячому садку було організовано тематичну виставку батьківських та дитячих робіт «Майстерня Діда Мороза», до якої залучилися всі родини. Різноманіття представлених поділок вражали своєю неординарністю та безмежною фантазією. Сюжетні малюнки,чудернацькі сніговички, малесенькі прикрашені ялиночки,різноманітні ялинкові іграшки з великим задоволенням та цікавістю розглядали батьки і діти,милувалися новорічною красою,створеною власноруч…
Хочеться висловити велику подяку всьому колективу КДНЗ ясла - садок «Сонечко» ,а також батькам вихованців садочка за створення «Новорічної казки» для дітей.
Новорічні свята для малечі – це справжнє диво,яке наповнює душу особливим піднесенням.

І.С. Гарбузова, вихователь-методист КДНЗ «Сонечко»