Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


НВК готовий до змін

Як написав поет Владислав Григор’єв:
Хто скаже, що таке громада?
Скажу вам бачення своє:
Громада-це життя моє,
Це люди, земляки мої,
В яких проблеми є свої,
Іти з якими буду я
Сміливо стежкою життя.
У квітні 2017 року в нашому місті утворилася об’-єднана територіальна громада. Громада-це група людей,об’єднаних спільністю становища, інтересів, що ставить перед собою певні спільні завдання.
Створеній громаді випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян.
Вони успішно реалізують заходи з децентралізації влади, беруть на себе нові повноваження, розпоряджаються додатковими грошовими ресурсами, які передаються на місцевий рівень.
Працівники громади чітко розуміють важливість освіти, як розвитку та становлення підростаючого покоління в умовах сьогодення.
У зв’язку з цим Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та експертами шведсько-українського проекту ”Підтримка децентралізації в Україні” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” було проведено 12-13 грудня 2017 року семінар-тренінг для керівників ОТГ та їх заступників, начальників відділу освіти ОТГ, директорів закладів освіти ОТГ. У ньому взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Кам’янсько-Дніпровської міської ради Маріанна Юріівна Вакула та директор нашого НВК «Д/с ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровської міської ради Ігор Петрович Школьний.
Саме тому наш НВК підтримав акцію Асоціації міст України, щодо проведення Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування. З метою підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, формування освітнього простору Нової української школи та підвищення політичної грамотності учнів, Асоціацією міст України 19.12.2017 року проведено Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у веб-форматі. Відкритий урок розпочався з виступу учнів нашої школи Валерії Фролової, Євгена Макаренко та хореографічного колективу «Грація». В НВК навчається дуже багато активних дітей, насамперед це члени шкільного самоврядування. І саме ці діти сформулювали питання, на яке очікували отримати відповідь. Питання звучало так:” Яким чином учні 9-11 класів зможуть приймати участь в засіданнях місцевих органів самоврядування і впливати на думку громади та реалізовувати свої ідеї для покращення інфраструктури міста, враховуючи сучасні технології”. Під час веб-уроку учні отримали відповіді на запитання, які потім було обговорено за круглим столом. Отже, прийшов час великих змін. Ми хочемо, щоб в нашому місті враховувались зауваження молодого покоління, бо саме молодь будує майбутнє.
На уроці були присутні заступник міського голови Андрій Васильович Дятлов, начальник відділу освіти молоді та спорту виконкому Кам’-янсько-Дніпровської міської ради Маріанна Юрі-івна Вакула, які виступили з вітальним словом до учнів 9-11класів.
Хочеться висловити їм слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.
І.В. ЯКОВЛЄВА,
ЗДВР Кам’янсько-Дніпровського НВК