Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Заповітне увійшло у Водянську громаду

Водянська громада стала на шлях справжніх змін, які спрямовані на шлях ра-ціонального економічного розвитку й гарантованого добробуту.
У вівторок сьомого листопада у Водянській сільській раді відбулася сьома сесія сьомого скликання. На порядку денному було ряд питань, серед яких і історичне - надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади селища Заповітне, села Степове Заповітненської сільської ради до Водянської об’єднаної територіальної громади.
Як повідомив голова громади Сергій Вікторович Єрмаков, головуючий на сесії:
- Заповітненська сільська рада за перспективним планом повинна була входити до Водянської громади, але ж за збігом обставин, під час об’єднання вона не надала згоди. Минув час і депутати Заповітненської ради все ж вирішили з нами об’єднатися, прийнявши відповідне рішення на своїй сесії.
З цього питання, на підтвердження цього рішення депутатів, виступив голова Заповітненської сільської ради Вадим Віталійович Жаравін. Виступив з цього питання і депутат Водянської сільської ради, генеральний директор ПАТ «Племзавод «Степовий» Анатолій Анатолійович Волков:
- Під час об’єднання нас до себе запрошували в об’єднану громаду і великобілозерці, і великознам’янці. Однак, на той час ми не були готові на таке рішення. Час прийшов і стало зрозу-міло, що майбутнє за о6’єднаними громадами. Цікавився я, як це проходило у Польщі,у Німеччині. Багато що залежить від лідера громади і якість життя населення, в першу чергу, в самій громаді. У Німеччині зараз продовжується процес укрупнення громад, бо чим більша громада, тим вона сильніша. Тому я вважаю, що з нашою Водянською громадаю мають об’єднатися і громади сіл Благовіщенка, Іванівка, Новодніпровка. Наша громада повинна бути сильною, не уступаючи ні в чому Кам’янсько-Дніпрвоській громаді. Ми у всьому повинні бути першими.
Депутати супроводжували виступ А.А. Волкова гучними оплесками і одноголосно надали згоду на добровільне приєднання територіальної громади селища Заповітне, села Степове Заповітненської сільської ради до Водянської сільської ради об’єднаної територіальної громади з центром в селі Водяне, згідно Перспективного плану.
На сесії депутати розглянули заяву виконуючого обов’язки старости сіл Дніпровка та Мічуріна Віктора Андрі-йовича Риболова про звільнення від виконання обов’язків старости, у зв’язку з досягненням ним граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, також достроково припинили повноваження  депутата 7-го скликання Водянської сільської ради Людмили Федорівни Маловічко, у зв’язку з її особистою заявою про складення нею депутатських повноважень. Натомість депутати ввели Людмилу Федорівну та Валентину Миколаївну Мірзахметову до складу виконкому Водянської сільської ради. А щодо Л.Ф. Маловічко, то депутати вирішили уповноважити її, як спеціаліста І категорії відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого апарату Водянської сільської ради виконувати обов’язки, необхідні для забезпечення потреб населення сіл Дніпровка та Мічуріна, які відповідають повноваженням старости, і більш того, вона тепер уповноважена рішенням сесії вчиняти нотаріальні дії, передбачені ч. 1 ст. 37 Закону України «Про нотаріат» на території сіл Дніпровка та Мічуріна.
На цій сесії був уточнений сільський бюджет на 2017 рік та внесені відповідні зміни до рішення сесії від 23 грудня 2016 року і прийнято інші рішеня, які важливі для життедіяльності громади.
Слід зауважити, що депутати Водянської громади працювали плідно, конструктивно, а це доводить що успіх залежить від спільної праці, та від готовності до змін.

Тетяна Паламар