Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


День села для селян – це свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди, щоб залишитися назавжди у селі з особливим новодніпровським колоритом, традиціями і славною його історією.

Зберігаючи славні звичаї та традиції, примножуючи здобутки рідного села на радість дітям та внукам за традицією 14 жовтня в День Покрова Пресвятої Богородиці громада та гості села Новодніпровка весело відсвяткували День народження рідного села.
Щирі слова привітань з днем народження рідного села лунали цього дня від голови сільської ради Василя Харламповича Трубки та голови ветеранської орга-нізації села Івана Івановича Какало, які побажали усім перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо громади та рідної України. А селу Новодніпровка – процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповниться теплом, радістю і надією на краще.
На святі подарунки та музичні вітання отримали: наймолодший мешканець села Кирило Пукало (батьки Іван та Світлана Пукало), найстарша мешканка, якій виповнилося 95 років, Галина Микитівна Плотнікова. Вигуками: “Гірко!” і подарунками вітали подружжя Миколи Федоровича і Євдокії Петрівни Собакіних та Івана Івановича і Катерину Іванівну Капуста, які відсвяткували «золоте» весілля, а також молодят Михайла та Анну Леонтьєвих. Відзначили і господаря кращої садиби села: Юрія Фурсенко.
Не забули привітати в цей день з професійними святами працівників поштового відділення та вчителів.
Стало вже доброю традицією відвідувати село і почесним гостям. На цей раз до гостини завітав земляк – письменник Олександр Циганок.
Організатори святкового дійства подбали про дозвілля цього дня для гостей різної вікової категорії, для найменших новодніпровців працювали батути, а також вони мали змогу поласувати різноманітним ласощами. Небайдужі до українського мистецтва мали змогу полюбуватись виробами місцевих народних умільців.
Позитивного та бадьорого настрою усім подарувала святкова концертна програма, підготовлена артистами місцевої художньої самодіяльності. Напрочуд цікавими були всі концертні номери програми.
Також новодніпровці досхочу змогли посмакувати смачною кашею та шашликами. Звісно не обійшлось і без головної розваги – святкової дискотеки та вечірніх гулянь.
Свято відбулося за підтримки спонсорів: Анатолія Нероди, Валентини Козиряцької, Юрія Фурсенка, Людмили Половкової, Ірини Павленко та Анатолія Волкова, які допомогли в організації та проведенні свята.
Анна СІТНІКОВА