Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Кам’янсько-Дніпровський район: проблеми та перспективи

Заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков відвідав Кам’янсько-Дніпровський район, де в ході зустрічі обговорив питання со-ціально-економічного розвитку території.
Під час відвідування села Велика Знам’янка Єгор Семенков зустрівся з сільським головою Анатолієм Кондратенко, головою райради Геннадієм Олененко, головою райдержадміністрації Валерієм Свєшніковим, головою Кам’янсько-Дніпровської міської ради Андрієм Дятловим та депутатами Запорізької обласної ради Володимиром Тарасовим і Володимиром Антоненко. Докладна бесіда стосувалась ряду питань щодо виділення коштів на придбання техніки та будування і ремонту об’єктів со-ціальної сфери села. Анатолій Кондратенко розповів про поточну ситуацію, про перспективи населеного пункту і зокрема, зробив наголос на те, які соціальні об’єкти потребують особливої уваги при ухваленні обласного бюджету.
Цікавився заступник голови обласної ради також питаннями зайнятості населення, вирощування та збуту овочевої продукції, а також станом захисних споруд щодо підтоплення території села.
Але цим Є. Семенков не обмежився, він побував у Великознам’янській ООШ І-ІІІ ст. № 4, де оглянув стан приміщень школи, потім відвідав медамбулаторію і поцікавився роботою медперсоналу та їхніми потребами, а також оглянув скидний канал захисних споруд села.
У рамках робочої поїздки відбулося ознайомлення з роботою: філії ТОВ СП «НІБУЛОН», пологового, реаніма-ційного та хірургічного відділень КУ «ЦРЛ», КУ «Кам’янсько-Дніпровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», захисних споруд (щодо питання підтоплення) та Кам’янсько-Дніпровської санаторної школи-інтернату.
В приміщенні райради Єгор Семенков разом з головою РДА Валерієм Свєшніковим та головою райради Геннадієм Олененком зустрівся з активом району (керівниками структурних підрозділів РДА, депутатами райради, міської та сільських рад).
– Облрадою прийнято базу обласного бюджету, а податки будуть розглядатись в найближчий час. І щоб грошові кошти розподілялись правильно і були використані за призначенням, а не голосувати бюджет всліпу, ми і об’їжджаємо абсолютно всі об’єкти області, які будуються і які плануються будуватись, для надання об’єктивної інформації депутатам облради і досконального вивчення всіх потреб територій, – зауважив на зустрічі Єгор Семенков.
Також він наголосив, що основною проблемою Кам’янсько-Дніпровського району є безробіття, і на перспективу потрібно взяти до уваги задачу всебічної допомоги щодо працевлаштування населення району.
По завершенню зустрічі перший заступник облради Єгор Семенков відвідав будівництво полігону твердих побутових відходів та ознайомився з роботою ПАТ «Племзавод «Степной».
Тетяна ПАЛАМАР