Главная
Курс обмена валют


гороскоп

Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Розглянуті нагальні питання життєдіяльності району

Під головуванням голови Кам’янсько-Дніпровської РДА Валерія Свєшнікова та за участі заступника голови райради Анатолія Греченка 25 січня проведено нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів, головами міської та сільських рад.
В порядку денному розглянуті питання: про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення для населення, про роботу Кам’-янсько-Дніпровського бюро правової допомоги, про завдання щодо виконання місцевих бюджетів у 2017 році та ефективне використання державних коштів, про оплату праці працівникам бюджетних установ, проведення заходів з мобілізації та відбір кандидатів на строкову військову службу за контрактом у 2017 році, перевірка готовності до виконання завдань пунктів збору військовозобов’язаних міської та сільських рад, про нарахування субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг.
Начальник КП «Водоканал» В.І. Хлєбніков розповів про необхідність коригування тарифів на воду і водовідведення, у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати.
- Це необхідний захід і на сьогоднішній день іншого виходу немає, - зауважив В.І. Хлєбніков. - У разі непроведення коригування тарифів у підприємства не буде можливості платити не тільки за енергоносії, а й заробітну плату.
Ознайомила присутніх про те, що в районі працює нова організація - Бюро правової допомоги, її представник Л.М. Антоник. Завдання цієї організації - надавати правову підтримку громадянам, які опинилися в різних життєвих ситуаціях, що вимагають їх правового ви-рішення. На сьогоднішній день, за чотири місяці роботи Бюро надало допомогу вже більше ніж 400 громадянам, з яких більше 40 отримали вторинну правову допомогу.
До первинної правової допомоги належать консультації в галузі житлового, комунального, сімейного та адміністративного права. Вторинна правова допомога – це надання адвоката за рахунок держави, який буде супроводжувати людину в суді, представляти його інтереси, готувати процесуальні документи і супроводжувати протягом усього судового процесу.
За первинною допомогою можуть звертатися всі без винятку, а скористатися вторинною правовою допомогою можуть ті громадяни, в яких дохід не перевищує 3200 гривень.
Розширено перелік послуг для учасників АТО, ветеранів бойових дій і тимчасово переміщеним особам із зони АТО. Послуги з усіх правових питань надаються безкоштовно.
Про виконання місцевих бюджетів у 2017 році поінформувала начальник фінансового управління Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації І.Л. Калиновська. Вона детально зупинилася на питанні виконання дохідної частини бюджетів, роз’яснила процедуру нарахування зарплати, а також про можливе коригування асигнувань для наповнення фонду заробітної плати, в зв’язку з її збільшенням.
На переконання військового комісара В.В. Богачова, результат набору на контрактну службу залежить від співпраці районного військового комісаріату з усіма гілками влади і спілкування особисто з кожним зацікавленим жителем.
- У зв’язку з прийняттям наказу про право на звільнення з військової служби, велике число військовослужбовців повернуться додому. Заповнити ряди Збройних Сил України зараз - одне з головних наших завдань, - зазначив В.В. Богачов. Він звернувся до керівництва району та голів міської і сільських рад з проханням продовжити роботу по проведенню заходів з мобілізації та відбору кандидатів на строкову військову службу за контрактом.
Заступник військового комісара Ю.А. Зайцев звернув увагу на те, що триває процес постановки на військовий облік військовозобов’-язаних, які були зняті з обліку по досягненню віку. Керівники підприємств повинні ініціювати роботу для постановки на військовий облік чоловіків до 60 років, для того щоб не порушувати чинне законодавство.
Не обійшли стороною і питання про нарахування субсидій громадянам району. Начальник управління соціального захисту населення Т.Л. Галкіна коротко розповіла про роботу в цьому напрямку за 2016 рік, відмітивши, що фахівці управління роблять все для того, щоб документи були оформлені вчасно, без затримки.
Одним з наболілих питань у громадян, як і раніше, залишаються питання платежів по субсидії за газопостачання, а також обслуговування газових мереж, на які спробували відповісти представники газового господарства району.
Державний інспектор з охорони навколишнього середовища в Запорізькій області О.С. Недбайло зупинився на проблемі вирубки лісопосадок в Кам’янсько-Дніпровському та Великобілозерському районах. Вирубка дерев активно триває, а ось зловити порушників не так просто, проблема лише поглиблюється. Олександр Сергійович попросив представників місцевої влади та всіх громадян проявляти свідомість і дзвонити в міліцію, а також особисто йому при наявності фактів незаконного вирубування.
У свою чергу І.Ф. Зикова, також звернулася до керівників територій, щоб вони сприяли інспектору, а також зверталися за допомогою до керівників фермерських господарств, які напряму зацікавлені в збереженні лісосмуг.
Участь у нараді взяв заступник начальника відділу Національної поліції О. Погарь та звернув увагу міського та сільських голів на необхідності встановлення камер спостереження, з метою запобігання злочинності та правопорушень на відповідних територіях.
У Херсонській області виявлено вогнище по захворюванню свиней на африканську чуму. Кам’янсько-Дніпровський район знаходиться в небезпечній зоні, в зв’язку з цим перший заступник голови райдержадміністрації І. Ф. Зикова, звернулася з проханням, бути уважними і не купувати м’ясну продукцію на сти-хійних ринках, а також повідомляти про випадки несанкціонованого продажу.

Анна Іванська