Главная


Курс обмена валют
гороскоп

Новини дня
Запорожский областной совет
Запорожская областная государственная администрация
Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти


Увага! Телемарафон до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України – в дії!

18 жовтня в актовому залі Кам’янсько-Дніпровській РДА під головуванням заступника голови районно державної адміністрації Ксенії Григорівни Альошиної відбулася організаційно-методична нарада з питання проведення у 2016 році обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України. Участь у заході взяли начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко, учасник АТО, депутат Запорізької міськради, керівник Запорізької ради ветеранів АТО Олег Коломоєць, представник обласного осередку громадської організації «Товариство ветеранів АТО» Денис Безтужев, керівництво РДА та райради, органів місцевого самоврядування, учасники АТО, представники соціально-відповідального бізнесу та засобів масової інформації.
- Цей благодійний захід «Телемарафон — до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України» єдиний в Україні, і проходить він у Запорізькій області вже вдруге. Мета марафону - це збір коштів для надання адресної допомоги ветеранам АТО, родинам загиблих та поранених бійців та інші потреби учасників АТО, - зауважив Олександр Сергійович Зубченко.
До участі у заході запрошуються підприємства, установи, організації, місцеві осередки політичних партій та громадських організацій, депутати всіх рівнів - усі, хто своїм благодійним внеском може підтримати наших героїв. 6 грудня 2016 року в День Збройних Сил України планується підвести підсумки благодійної акції. Лише минулого року на телемарафоні було зібрано близько 300 тис. грн.
Перший заступник голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Ірина Федорівна Зикова повідомила, що керівникам закладів, підприємств, установ та організацій міста, представникам соціально-відповідального бізнесу направлені листи із запрошенням долучитися до благодійного заходу. Інформація про проведення телемарафону та реквізити для переведення коштів розміщені у ЗМІ. У всіх трудових колективах районних служб та організацій, в селах району проводиться інформаційна робота щодо популяризації марафону.
- Привернути увагу громадськості до проведення благодійного марафону та залучити до його проведення, у першу чергу, якомога більше ветеранів АТО, учасників АТО та волонтерів,- це наше завдання - розповів Олег Коломоєць. - Участь в марафоні ветеранів АТО сприятиме не тільки ефективнішому проходженню марафону та збору коштів, а й соціалізації учасників АТО у суспільстві.
11 жовтня 2016 року розпорядженням голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації В.В. Свєшнікова створено організаційний комітет із підготовки та проведення в Кам’янсько-Дніпровському районі обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України, затверджено Положення про оргкомітет. Більш того, структурні підрозділи райдержадміністрації постійно сприяють у межах своїх компетенцій залученню підприємств, установ, організацій, населення до участі у телемарафоні, організації інших заходів із популяризації подвигу українських військовослужбовців, увічнення пам’яті загиблих учасників Антитерористичної операції, посилення турботи про захисників України та їх родини.
При облдержадміністрації створено спостережну раду, яка координуватиме розподіл коштів, зібраних у ході марафону. До речі, прийняття рішень щодо спрямування коштів на потреби учасників АТО члени ветеранських та громадських організацій прийматимуть самостійно, без втручання влади. За зверненнями громадських організацій ветеранів АТО та волонтерів кошти будуть направлені на допомогу жителям міст та районів області. Звітування про надходження та спрямування коштів планується здійснювати щотижня на офіційній сторінці телемарафону у со-ціальній мережі та на веб-сайті ОДА, запевнили координатори.
НД-Інфо

телемарафон!
З метою посилення соціального захисту демобілізованих бійців та сприяння діяльності громадських організацій учасників Антитерористичної операції проводиться обласний благодійний телемарафон до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України.
Банківські реквізити благодійного
телемарафону:
Отримувач коштів - громадська організація
«Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».
СДРПОУ – 40325293. МФО 313 957. Банк філія - ЗОУ АТ «Ощадбанк». Рахунок 26002300304148