Каменско-Днепровский районный совет
Каменско-Днепровская районная государственная администрация
Государственная налоговая администрация в Запорожской оласти

Дніпровські школярі – чемпіони спартакіади

Здорові діти – це здорова нація. Зміцненню здоров’я дітей сприяють заняття фізичною культурою і спортом. З цією метою в Кам’янсько - Дніпровському районі проходила 72-а спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл. До програми спартакіади входили: змагання з футболу, районна олімпіада з фізичної культури, змагання з баскетболу та волейболу, легка атлетика.
Учні Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 під керівництвом Дмитра Олександровича Кліпіліна три роки поспіль були срібними призерами спартакіади, але юні спортсмени школи мріяли стати першими.
В жовтні дніпровські юнаки зайняли ІІІ місце в змаганнях з футболу. У листопаді учениця 11 класу Єлизавета Жогун виборола ІІІ місце в районній олімпіаді з фізичної культури. Традиційно в березні відбулися баскетбольні змагання в яких команда юнаків зайняла І місце, а команда дівчат посіла ІІ місце.
Фіналом спартакіади стали змагання з легкої атлетики , де наша команда продемонструвала найвищі результати і стала першою. Таким чином, за підсумками усіх змагань команда Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 здобула таке омріяне чемпіонство.
Вагомий внесок в здобуття золота спартакіади внесли учні школи: Єлизавета Жогун (11 кл), Олександр Богян (11 кл), Аліна Кірейцева (11 кл), Данило Кириченко (10 кл), Єлизавета Алексейчук (10 кл), Михайло Бахмутов (10кл). Вітаємо переможців та бажаємо вчителю О.Д. Кліпіліну та юним спортсменам школи завжди досягати поставлених цілей, творчого натхнення, сили духу.